یکشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
27 می 2020 ، ساعت 16:44 242 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60755
فرماندار آستانه اشرفیه ؛

تکمیل پل کابلی منجر به پیشرفت اقتصادی شهرستان آستانه می‌شود

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت:
تکمیل پل کابلی منجر به پیشرفت اقتصادی  شهرستان آستانه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ نشست شورای اداری آستانه اشرفیه که به منظور تجلیل از دکتر محمد حسین قربانی نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه آستانه اشرفیه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزارشد   یونس محمودیبا بیان این که  مردم آستانه‌اشرفیه، در انتخابات مجلس حماسه‌ای باشکوه ایجاد کردند، اظهار کرد: در انتخابات مجلس یازدهم، مردم دیار سلطان خوبی ها با حضور بسیار قدرتمند خود حماسه‌ای باشکوه خلق کردند و هیئت نظارت و‌ اجرایی انتخابات هم در صیانت از آرای مردم نهایت دقت را داشته و از تمام امکانات خود استفاده کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان  یکی از مهم‌ترین دلایل برگزاری شورای اداری را هماهنگی نهادهای مختلف دانست و گفت: مردم در همه عرصه‌ها حضوری فعال داشته و پای نظام ماندند و بر مسؤولان شهرستانی واجب است تا از همه ظرفیت‌های خود برای پیشبرد اهداف عمرانی در آستانه‌اشرفیه استفاده کنند و‌ لازمه انجام این کار تعامل ادارات با یکدیگر است.

وی با تأکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های عمرانی در شهرستان آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: در طول این‌یک سال که آستانه از حضور نماینده در مجلس محروم است روسای ادارات و مسؤولان شهرستانی باید این کمبود را جبران کرده و از همه ظرفیت و امکانات خود برای تکمیل پروژه‌های مهم عمرانی بهره‌مند شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه تکمیل پل کابلی آستانه باعث پیشرفت اقتصادی در این شهرستان می‌شود، بیان کرد: تکمیل این پل به آرزوی دیرین مردم این شهرستان تبدیل‌شده و تاکنون اقدامات بسیار مؤثری در این خصوص اندیشیده شده و وزیر راه و شهرسازی نیز در سفر خود به آستانه‌اشرفیه قول مساعد بر تکمیل سریع این پل را دادند.

محمودی با اشاره به باز شدن بعضی از مشاغل پرخطر در آستانه‌اشرفیه افزود: با دستور ستاد مبارزه با کرونا در کشور رستوران‌ها و مکان‌های گردشگری و مذهبی بازگشایی‌شده و باید پروتکل‌های بهداشتی به‌درستی در کشور و شهرستان آستانه‌اشرفیه اجرایی شود.

وی با گله‌مندی از کمبود آب شرب در بعضی از بخش‌های شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: با آغاز فصل گرما بعضی از نقاط و بخش‌های شهرستان آستانه‌اشرفیه با مشکل آب بهداشتی و شرب مواجه است لذا از مدیرکل آب و فاضلاب درخواست دارم نسبت به رفع این مشکل اقدام کند.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه از پیشرفت ۹۰ درصدی مجتمع مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی خبر داد و افزود: افتتاح این پروژه بسیار برای مردم حائز اهمیت است زیرا با تکمیل این مجتمع مشکل آب شرب بسیاری از مناطق گیلان و آستانه‌اشرفیه حل می‌شود.

محمودی لازمه تکمیل پروژه‌های عمرانی در آستانه‌اشرفیه را پیگیری‌های مستمر برشمرد و بیان کرد: روسای ادارات باید برای تکمیل پروژه‌های عمرانی هفته دولت نهایت تلاش خود را انجام دهند و لازمه انجام این کار پیگیری‌های مستمر از ادارات کل است.

در این نشست حجت الاسلام دکتر احند طیبی امام جمعه و دکتر محمد حسین قربانی نماینده دو دوره مجلس مطالبی را بیان و در پایان از دکتر قربانی بپاس خدمات ۸ ساله وی در دوران نمایندگی مردم شهرهای آستانه و کیاشهر تجلیل شد.

عکس :محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است