پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 می 2018 ، ساعت 11:37 506 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40626

تیم ملی والیبال ایران در اولین مسابقه تدارکاتی پیروز شد

تیم ملی والیبال ایران در اولین مسابقه تدارکاتی خود با نتیجه ۳-۱ صربستان را شکست داد.

به گزارش جلال شرق  ؛ ­تیم ملی والیبال ایران در اولین مسابقه­­ تدارکاتی خود با ترکیب اولیه­ سعید معروف، صابر کاظمی، محمد موسوی، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، علی شفیعی و مهدی مرندی برابر در خانه صربستان برابر این تیم قرار گرفت، در این رقابت­ امیر غفور به دلیل درد آرنج غایب بود.

تیم میزبان ست اول را با امتیاز ۲۵ -۲۱ به سود خود پایان داد­ با این حال کولاکویچ ترکیب خود را تغییر نداد تا ملی پوشان­ ایران ست دوم را با نتیجه مشابه ست اول پیروز باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای ست سوم­ مجتبی میرزاجانپور را به جای عبادی پور در زمین قرار داد تا ست سوم با نتیجه­­۲۷ -۲۵ به ایران برسد.

ست چهارم شاهد­ تغییرات گسترده کولاکویچ همراه بود. فرهاد سال افزون  جایگزین سعید معروف، سامان فائزی جایگزین محمد موسوی و محمدرضا حضرت پور جایگزین مهدی مرندی شد این ست هم با نتیجه ۲۵-۱۷ این ست و در مجموع کل مسابقه ۳-۱ برای ایران به پایان برسد.

رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال برای ایران از چهارم خرداد آغاز می‌شود و تیم ملی کشورمان در اغاز رقابت‌ها در صربستان تمرین خواهد کرد.

­تیم ملی والیبال کشورمان هفته‌های اول تا چهارم را مهمان­­ فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا­ خواهد بود و در هفته پنجم در خانه از کره جنوبی، آلمان و بلغارستان میزبانی خواهد کرد.

ملی پوشان تمرینات خود را برای حضور در لیگ ملت‌های والیبال از اواسط فروردین آغاز کردند و تا پیش از آغاز رقابت‌ها فقط با یک تیم مسابقه تدارکاتی خواهند داشت.

اسامی نفرات حاضر در هفته اول لیگ جهانی و مسابقه تدارکاتی با صربستان به شرح زیر است:

فرهاد سال افزون

سعید معروف

سید محمد موسوی

علی شفیعی

سامان فائزی

امیرحسین توخته

میلاد عبادی پور

فرهاد قائمی

مجتبی میرزاجانپور

مرتضی شریفی

امیر غفور

صابر کاظمی

میثم صالحی

محمدرضا حضرت پور

مهدی مرندی

/  صدا و سیما

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است