پنج شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
13 نوامبر 2017 ، ساعت 20:34 1,719 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34409
رئیس جمعیت هلال‌احمر آستانه‌اشرفیه :

تیم واکنش سریع هلال‌احمر آستانه آماده اعزام به مناطق زلزله‌زده است

رئیس جمعیت هلال‌احمر آستانه‌اشرفیه از  استقرار  تیم واکنش سریع هلال‌احمر این شهرستان در مرکز استان برای  اعزام به مناطق زلزله‌زده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، کمیل پر ناک در گفتگو با جلال شرق با اشاره به زلزله دل‌خراش غرب کشور که باعث جان باختن جمعی از هم‌وطنان عزیزمان شد گفت: علاوه بر آمادگی تیم واکنش سریع تمام عوامل امدادی این شهرستان و پایگاه جاده‌ای هلال‌احمر نیز در حال آماده‌باش کامل بوده تا به‌محض ابلاغ سازمان امداد کشور و دستور مدیرعامل محترم به منطقه حادثه‌دیده اعزام شویم .

وی به نیاز شدید به کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم برای حادثه دیدگان زلزله اشاره کرد و افزود : هلال‌احمر آستانه‌اشرفیه با نصب  چادرهای خود در سطح شهرستان آماده دریافت اقلام موردنیاز زلزله‌زدگان  شامل : پتوی سالم و تمیز ، لوازم گرمایشی ، چادر ، کنسرو و خشکبار آب‌معدنی ، لوازم بهداشتی ، داروهای ضروری ، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد  و… بوده و از مردم خواهش نمود تا هر چه سریع‌تر کمک‌های خود را به این جمعیت تحویل نمایند.

پرناک همچنین بابیان این نکته که با هماهنگی که با آموزش‌وپرورش شهرستان انجام گردید دانش آموزان و معلمین عزیز نیز می‌توانند کمک‌های خود را به مدیران مدرسه تحویل داده تا در اسرع وقت در اختیار جمعیت جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده شود.

وی از مردم درخواست کرد که از آوردن لباس دست‌دوم و داروی استفاده‌شده اکیداً خودداری نمایند شماره‌حساب ۹۹۹۹۹  به نام هلال‌احمر نزد بانک ملی ،ملت ، صادرات ، رفاه ، مسکن، دی ، تجارت،  سپه،  پارسیان،  شهر،  آینده و رسالت نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی هست  همچنین شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ بانک ملت نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است