چهارشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
14 فوریه 2016 ، ساعت 13:47 2,193 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10596
فرماندار آستانه اشرفیه در مراسم تجلیل از پرستاران :

جامعه ، قدر دان زحمات پرستاران و ارائه خدمات آنان است+ تصاویر

فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه ستاد مهر تندرستی ضمن خسته نباشید و تبریک به مجموعه پرستاران و پزشکان و کارکنان به مناسبت روز ولادت حضرت زینب و روز پرستار گفت: به برکت این روز عزیز همه ما قدردان زحمات شما پرستاران و امکانات خدماتی که ارائه می‌دهید هستیم .
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری افزود : امیدوارم زحماتی که مجموعه بیمارستان برای بیماران متحمل می‌شوند موجب رضای حق قرار گیرد و مردم نیز از خدمات شما رضایت کامل داشته باشند.
نماینده عالی دولت با اشاره به اقدامات اوقاف و امور خیریه برای تهیه بخشی از نیازهای بیمارستان از محل عواید نیات واقفین اظهار کرد : تلاش شما در اداره اوقاف که درزمینهٔ های مختلف نیات واقفین تلاش می‌کنید قابل‌تقدیر بوده و امیدوارم که در دو بخش آموزشی و تندرستی تلاش‌های بیشتری انجام گیرد.
وی ادامه داد: اداره اوقاف و امور خیریه می‌تواند نیازمندهای جامعه را رصد و واقفین را در امور مربوط به نیازمندهای جامعه به‌ویژه بخش آموزشی و تندرستی ترغیب نماید تا مردم و واقف ین جدید با علم به نیازهای روز نیت وقف خود را اجرایی کنند .
فرماندار آستانه‌اشرفیه اکید کرد باید از پتانسیل خیرین نهایت استفاده را کرد و این نهادها را احیا تا بتوانیم برای این شهرستان اقدامات موثرتری از بخش خیرین در امور پزشکی و تأمین نیازهای بیمارستان داشته باشیم .

در جلسه ستاد مهر تندرستی دکتر بیات گزارشی را از امکانات بیمارستان ارائه داد و گفت: این بیمارستان ابتدا در سال ۶۲ از محل نذورات حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف آغاز و در سال ۶۶ تحت عنوان زایشگاه کوثر به بهره‌برداری رسید.
رئیس بیمارستان کوثر افزود ک با توجه به حمایت‌های دولت ، علوم پزشکی و تلاش‌های دکتر محمدحسین قربانی این بیمارستان به یکی از بیمارستان‌های جنرال استان تبدیل‌شده است .
وی ادامه داد: این بیمارستان دارای بخش‌های مختلف اعم از جراحی – داخلی ، گوش حلق و بینی ، قلب ، اطفال ، دیالیز ؛ آور لوژی ، چشم‌پزشکی ، icu، که ۹۷ درصد کار آن انجام‌گرفته ، تست ورزش ، اکو ،و دارای پزشکان تخصصی و فوق تخصصی که به سرویس‌دهی برای بیماران و نیازمندان انجام‌وظیفه می‌کنند.
معاون منابع توسعه و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان نیز در این جلسه گفت: کل تشکیلات بیمارستان موقوفه است و دارای عوایدی است که واقف آن را برای برطرف کردن خلأ و نیازهای شهر آن را وقف کرده است .
سید مرتضی فخر موسوی بابیان این‌که زمین‌های اطراف بیمارستان کوثر برای گسترش نیازهای این بیمارستان ازجمله اورژانس ، دیالیز بر اساس نیات واقف در اختیار بیمارستان قرارگرفته است افزود : اعتبارات استانی در بخش اوقاف در امور پزشکی اعتبارات بسیار خوبی هست .
وی تصریح کرد : تمام تلاش اداره کل اوقاف این است که هر چه از درآمد واقفین به دست می‌آید بلافاصله در امور وقف هزینه شود و امیدوارم با همکاری خلأهایی که در امور پزشکی وجود دارد از این بخش بتوانیم به کمک علوم پزشکی بیایم .
فخر موسوی با اعلام آمادگی اداره کل اوقاف و امور خیریه در بخش علوم پزشکی بر اساس نیت واقفین تأکید کرد این اداره بر اساس قوانین می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات جامعه‌ی پزشکی را حل کند .
به گزارش جلال شرق ، بیمارستان کوثر دارای ۲۷۵ نفر کادر اداری ، پزشکی و پرستاری است که ۱۴۰ نفر پرستار و ماما ، ۴۰ نفر پزشک و بقیه کارکنان اداری و خدماتی می‌باشند .
در پایان مسئولین شهرستان با حضور در بخش‌ها و دوایر مختلف بیمارستان کوثر با اهدای شاخه‌ی گل به پرستاران و بیماران روز پرستار را به آنان تبریک گفتند .

 

IMG_4284 IMG_4282 IMG_4281 IMG_4275 IMG_4266 IMG_4206 IMG_4238 IMG_4242 IMG_4247 IMG_4258 IMG_4205 IMG_4203 IMG_4199 IMG_4198 IMG_4194 IMG_4133 IMG_4152 IMG_4166 IMG_4179 IMG_4191 IMG_4275

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است