پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
26 جولای 2018 ، ساعت 20:39 1,478 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42222
رئیس مرکز نیکو کاری حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع )

جامعه هدف مرکز نیکو کاری سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع) نیازمندان شهرستان است

رئیس مرکز نیکو کاری حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) در نشست با رئیس و معاونان کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه گفت: جامعه هدف مرکز نیکو کاری سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع) طبقات محروم و نیازمند شهرستان است

به گزارش جلال شرق ، حسین داداشی  با بیان اینکه این مرکز تنها مرکز رسمی تحت پوشش کمیته امداد شهرستان است   اظهار کرد : از آغاز تاسیس این مرکز  تلاش بر آن بود  با اخذ کمک های خیرین  افراد  نیازمند را تحت پوشش قرار  دهیم.

وی با بیان اینکه هنوز این مرکز از عملکرد خود در طول سه سال فعالیت راضی نیست افزود : تلاش مجموعه آن است که این مرکز را توسعه ببخشیم و اکنون با تلاش مدیران اجرایی  در بخش های نقدی ، جنسی و خدماتی  هر ماهه  مبالغ قابل توجه اینزدیک به سقف ۱۰۰میلیون ریال   به نیازمندان کمک می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه نیز گفت: هدف از تاسیس این مرکز نیکو کاری در شهرستان  بهره گیری از مشارکت مردم در امور نیازمندان جامعه بوده است.

عباس رضوی افزود :  با توجه به تحت پوشش قرار دادن افراد خاص توسط کمیته امداد  ، نیازمندانی در شهرستان وجود دارند   که این مرکز و کمیته امداد می توانند به آنها ارائه خدمت دهند.

وی از اعضای مرکز خواست با تحت پوشش قرار دان ۵ نفر از فرزندان  نیازمند آن مرکز و بیمه کردن آن ها برای اشتغال پایدارتا سقف ۲۰۰میلیون ریال تسهیلات  با معرفی به بانکه ها دریافت کنند  وکمیته  حق بیمه آنها را در سال اول کمیته امداد صد در صد و در سال دوم ۵۰ درصد پرداخت خواهد کرد.

رضوی هم چنین اعلام کرد : کمیته امداد شهرستان این آمادگی را دارد که در صورت معرفی  افرار از سوی این مرکز به کمیته امداد در بخش تسهیلات ، اشتغال ، تعمیرات و احداث  همکاری های لازم را داشته باشد.

رئیس کمیته امداد  از ساخت ۵۷ واحد مسکونی برای نیازمندان در سال جاری خبرداد و ادامه داد: ۳۰ واحد مسکونی با همکاری سپاه پاسداران  و ۲۷ واحد دیگر نیز از سوی کمیته امداد  در ابعاد بین ۴۵ تا ۵۰ متر مربع ساخته و در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت.

در ادامه این نشست هریک از اعضای مرکز نیکو کاری  اقدامات انجام گرفته را بیان کردند و مقررشد نشست هیئت مدیره مرکز با رئیس و معاونان کمیته شهرستان برای توسعه کمی و کیفی هر ماهه برگزار گردد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است