سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۹:۳۱ 511 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49995

جریمه ۲۱۴ میلیون ریالی وارد کنندگان  کالای قاچاق در آستانه اشرفیه

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان آستانه اشرفیه از محکومیت ۲۱۴ میلیون ریالی وارد کنندگان کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  محمد صفری  در نشست با اعضای ستاد کالای قاچاق و ارز این شهرستان با بیان اینکه طی  سال جاری  ۱۹ فقره پرونده در ارتباط با قاچاق کالاو…  به تعزیرات حکومتی رسیده است  افزود : پس از بررسی موارد مندرج در پرونده ،  متخلفین جمعاً ۲۱۴میلیون و ۵۷۶هزار ریال به جریمه نقدی  محکوم شدند.

هم چنین  محمد رضا حامیان رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز درباره  ۶۴مورد بازرسی اصناف این شهرستان طی یک ماه گذشته گفت: در این بازرسی ها بعد از تذکر به چند واحد صنفی  برای ۴ نفرنیز پرونده تشکیل که در نهایت واحدهای صنفی متخلف مبلغ ۳۷میلیون و ۵۶۸هزار ریال  از سوی  تعزیرات حکومتی شهرستان جریمه شدند.

هم چنین رئیس اداره شیلات شهرستان طی گزارشی از کشفیات این اداره طی سال جاری گفت: طی گشت های مشترک با پایگاه ها  مرزبانی ، دریایی و ساحلی  ، ۱۴هزار و ۳۷۴ رشته دام استخوانی ، ۱۱۳ رشته دام غضروفی ، ۱۰۰ کیلو ماهی استخوانی ، ۱۳ کیلو ماهی غضروفی ، ۷۹۲ شاخه لنگر ماهیگیری  کشف و ضبط شده است .

قاسم پور افزود : در این مدت از سوی پایگاه حفاظت از منابع آبزیان شهرستان ، ۱۹ حلقه لاستیک ماهیگیری دام گستر ، ۴ دستگاه لاکش ماهیگیری ، ۴۳هزار و ۳۲۵ عدد کرف ماهیگیری  و کشف و رها سازی  ۳۲ قطعه بچه  ماهی خاویاری   به همراه ۱۰۱ عدد پایه دام کشف و جمع آوری شد.

دکتر طالب پور  معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان  آستانه اشرفیه نیز طی گزارشی از کشف ۱۹۵ قلم کالای آرایشی قاچاق در بازررسی های ۵ گانه این شبکه از سطح شهر خبر داد و گفت:  فرد متخلف به  مبلغ ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شده است.

در این نشست کارشناس جهاد کشاورزی در خصوص توزیع کود شیمیایی و مشکلات فرا روی کشاورزان ، حسین آبکار در باره حفاظت از درختان هیرکانی شهرستان ، نماینده پخش فرآورده های نفتی درباره تامین سوخت کشاورزان  و جلیل رئوف رئیس اتاق اصناف آستانه اشرفیه درباره اقدامات اصناف در تنظیم بازار مطالبی را بیان کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است