پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 آوریل 2018 ، ساعت 13:31 1,635 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39667

جلسه انتخاب مدیر عامل انجمن حمایت از زنذانیان شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در جلسه انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان که در دفتر فرمانداری برگزارشد گفت: رسالت انجمن کاهش آلام  و مشکلات خانواده های زندانیان است .

به گزارش جلال شرق ، دکتر محمد حسن قربانی   کار انجمن حمایت از زندانیان را یک کار بشر دوستانه و انسان دوستانه توصیف کرد و اظهار کرد : الزاماً حضور زندانی در زندان ، چالش هایی را برای خانواده ایجاد می کند و حضور انجمن در حمایت از خانواده در کاهش این چالش ها موثر است.

وی انجمن حمایت از زندانیان را پل ارتباطی بین زندان ، زندانی و معتمدین شهرستانی و محلی عنوان کرد و افزود : با توجه به رسالت انجمن  و نوع حمایت آنها باید در ابعاد روحی و روانی نیز با استفاده از یک روان پزشک در صدد کمک به خانواده های زندانیان باشد

قربانی ایجاد بستر امن برای خانواده های زندانیان را از دیگر نکاتی بیان کرد که باید حداقل ها را برای آنان ایجاد کرد

وی از اعضای انجمن خواست با نوع ارتباط با افکار عمومی و معتمدین شهرستان  و استفاده از توان بازاریان و معتمدین شهرستان بتواند گام های موثری را برای ۱۷۰ زندانی شهرستان در زندان لاهیجان  بردارد.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز  به کار بسیار ارزشمند انجمن حمایت از خانواده های زندانیان  اشاره کرد و گفت: هر کسی که گرفتار زندان می شود مسلماً خانواده وی تحت فشار قرار می گیرد  و باید مورد حمایت قرار گیرد.

رحیم حیدری  افزود : حمایت از انجمن می تواند آنان را در ارائه خدمت بهتر و بیشتر نسبت به زندانیان  ترغیب کند تا کمک های بیشتری را نسبت به خانواده های زندانیان  انجام دهند.

در این  جلسه  نعمت الله بنیادی ، حسن محمد پور دو تن از اعضای انجمن گزارشی را در جلسه مطرح و مصباح رئیس زندان لاهیجان نیز  در باره اقدامات انجام گرفته در زندان لاهیجان گزارشی ارائه داد.

در رأی گیری اعضای جلسه  بار دیگر نعمت الله بنیادی به عنوان مدیر عامل ، حسن محمد پور  بازرس ، فرهاد رضی به عنوان خزانه دار انجمن حمایت از زندانیان شهرستان انتخاب  شدند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است