جمعه, ۹ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
19 ژانویه 2016 ، ساعت 14:21 1,903 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9188

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان لنگرود برگزار شد

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان لنگرود با حضور آقایی دبیرکمیته برنامه ریزی استان و هیئت همراه، فرماندار لنگرود معاونان و مسوولین و روسای ادارات و نهادهای شهرستان لنگرود ظهر امروز برگزار شد
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این جلسه  فرماندار شهرستان لنگرود با تبریک موفقیت بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای اظهار داشت :این پیروزی نتیجه حمایت های مقام معظم رهبری و تدابیر هوشمندانه و عقلانی رییس جمهور، مهارت و ظرافت کار تیم هسته ای و مذاکره کننده و مقاومت و ایستادگی ملت ایران است.

رضا جوادپور با اشاره به تصمیمات کمیته برنامه ریزی و کاهش و افزایش برخی اعتبارات در حوزه های مختلف گفت :از اعتبارات فرمانداری کم نموده به بخش فرهنگی اضافه کردیم.
وی افزود :در برنامه دیگر ۲میلیارد ریال به دانشگاه علمی کاربردی جهت تملک ساختمان اختصاص یافت که این امر موجب افزایش رشته های تحصیلی و دانشجو خواهد بود.
فرماندار به عملکرد بخش فرهنگی هم اشاره کرد و عنوان نمود :باید در بخش فرهنگ مطالعه و تحقیق صورت گیرد و این خلا در شهرستان موجود است.
وی تاکید کرد:در دوران پسا برجام و برای آینده باید بر اساس تحقیقات درست میدانی برنامه ریزی کرد و اعتبارات آن را در نظر گرفت.
وی متولی این امر را میراث فرهنگی معرفی کرد و گفت بر اساس مطالعات برنامه پنج ساله باید تدوین گردد و هر سال طبق برنامه عمل گردد.
جوادپور همچنین اظهار داشت :درآمد دولت در سال ۱۳۹۱ مبلغ ۱۱۴ میلیارد دلار بود امروزه ۲۳_۲۵ میلیارد دلار است و کشور با همین مقدار اداره می شود. با این حال آرامش در کشور حاکم است. وی اظهار امیدواری کرد با برنامه دولت تلاش های مسوولین و کمک همه به نقطه ای برسیم که قدردان عملی حمایت های رهبری و مقاومت مردم باشیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است