پنج شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
21 فوریه 2016 ، ساعت 21:26 1,855 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10953

جلسه ی توجیهی نشست پرسش و پاسخ داوطلبان نمایندگی آستانه اشرفیه برگزار شد

شامگاه امروز جلسه ی توجیهی نشست پرسش و پاسخ داوطلبان نمایندگی آستانه اشرفیه با حضور روسای ستاد های ۱۰  نامزد انتخابات  این دوره  برگزار شد .

به گزارش جلال شرق ، در این نشست فرماندار آستانه اشرفیه درباره ی اخلاق مداری داوطلبان در تبلیغات گفت : با توجه به بازدید های میدانی تاکنون نامزد های انتخابات توانستند اخلاق انتخاباتی را در این شهرستان رعایت کنند و ما کمترین مورد از گزارش ها را در این باره داشتیم .

رحیم حیدری با بیان این که برای ما برگزاری سلامت انتخابات مهم است و هرکسی که نماینده مردم باشد باید به او کمک کنیم ، افزود : کاندید ها و هواداران آن ها در این مدت باقی مانده برای اخذ آرا با توجه به ایام فاطمیه باید ارزش های دینی و اسلامی را در برنامه های انتخاباتی خود لحاظ کنند .

رئیس ستاد انتخابات آستانه اشرفیه تصریح کرد : ما امین امنای شما روسای ستاد داوطالبان دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی هستیم و اگر بد اخلاقی انتخابات از سوی هواداری در حال شکل گیری است تلاش کنید که از این بد اخلاقی ها جلوگیری شود .

در این  جلسه سید شمس الدین نور حسینی  درباره ی جلسه ی پرسش و پاسخ نمایندگان و نحوه ی دو گروه ۵ نفره گفت : بر اساس قرعه کشی که با حضور امام جمعه ی آستانه و اعضای هیئت امنای مسجد جامع برگزار شد به هر داوطلب ۳۰ دقیقه فرصت داده می شود که ضمن معرفی به تبیین برنامه های خود بپردازد .

وی با بیان این که  نشست پرسش و پاسخ بعد از اقامه ی نماز مغرب وعشا و انجام مراسم ویژه ی ایام فاطمیه ساعت ۷:۳۰ دقیقه برگزار می شود افزود : در زمان اجرای برنامه برای جلوگیری از مسائل حاشیه ای به هیچ سوالی از شرکت کنندگان در داخل مراسم پاسخ داده نخواهدشد .

در این جلسه پس از ارائه دیدگاه های مختلف روسای ستاد  نامزد های انتخاباتی مقرر شد برای تعیین مراسم  سخنرانی در صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف با حضور نمایندگان ستاد و هیئت امنا و فرمانداری در فرمانداری برگزار شود و ساعت های سخنرانی هر یک از داوطلبان بر اساس قرعه کشی اعلام و به اطلاع عموم رسانده شود .

 

IMG_5159 IMG_5161 IMG_5162 IMG_5160

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است