پنج شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 ژانویه 2016 ، ساعت 18:10 2,660 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9083

حسین اسماعیلیان فرماندار املش شد

طی مراسمی که عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان املش برگزارشد حسین اسماعیلیان در جلسه شورای اداری به سمت فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان در این نشست گفت: نکته ای که به آن اعتقاد دارم طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور ، پیروزی در برجام ، پیروزی یک جریان و یا یک گروه نیست بلکه پیروزی مردم است .

احمدی پور با اشاره به دو انتخابات  مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد : در انقلاب ما آن چیزی که از همه مهمتر است نقش مردم سالاری دینی است .

وی انتخابات در نظام اسلامی را جزء سالمترین انتخابات دنیا دانست و افزود : تکثری که در برگزاری انتخابات داریم و حضور مردم در پای صندوق های رای داریم در دنیا بی نظیر است.

IMG_8775 IMG_8779

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان با توجه به نقش گسترده مردم در امنیت جامعه خاطر نشان کرد : آنانی که در تهدید نظام و ملت ایران هستند حضور مردم در انتخابات  باعث یک هم افزایی امنیتی برای کشور خواهدشد .

احمدی پور با تصریح این نکته که پایه ما در جامعه ، مردم هستند و ما مشکلات قانونی در تبلیغات انتخاباتی داریم تصریح کرد : آنهایی که در عرصه انتخابات تایید صلاحیت گرفته اند نباید از ابزار غیر شرعی ، غیر عرفی و غیر قانونی برای تبلیغات خود استفاده کنند.

وی ، کنترل تورم ، حل بخشی از مشکلات جامعه ، تغییرات اقتصادی ، رهانیدن جامعه از آشوب زدگی اقتصادی  دولت را از برنامه های موفق دولت تدبیر و امید برشمرد که در سایه برنامه های اقتصاد مقاومتی طی عمر کوتاه خود به موفقیت های رسیده است .

در این مراسم مهدی جعفری فرماندار املش ، امام جمعه املش و حسین اسماعیلیان فرماندارجدید سخنانی را درباره برنامه های انجام شده  در املش در بخش زیر ساخت ها و توسعه این شهرستان مطالبی را بیان کردند.

IMG_8792 IMG_8797 IMG_8812 IMG_8815

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است