یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
31 مارس 2016 ، ساعت 10:06 618 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12710

حسین داداشی اعلام کرد : حضوربیش از چهار صد تن از بانوان گیلانی در جبهه های جنگ دفاع مقدس

“رودسر میزبان یادواره زن و دفاع مقدس “
به گزارش  جلال شرق ، حسین داداشی مسئول کمیته امور شهرستان های کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان در جمع مدیران شهرستان رودسر گفت:درراستای برگزاری اولین کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان یادواره موضوعی “زن و دفاع مقدس ” با محوریت حاجیه خانم جنیدی مادر چهار شهید و جانباز در شهرستان رودسر برگزارمی گردد

حسین داداشی با بیان اینکه این همایش صبح سه شنبه در آمفی تئاتر شهید آوینی رودسر برگزار خواهدشداظهار کرد :در طول دوران دفاع مقدس بیش از چهار صد تن از بانوان گیلانی در جبهه های جنگ حضور داشتند و به درمان رزمندگان ومداوا و پرستاری از مجروحان پرداخته اند .
وی تاکید کرد :علت برگزاری این یادواره در شهرستان رودسر این است که بیش از یک چهارم این زنان ایثار گر از شهرستان های رودسر و املش بوده اند .
داداشی همچنین در این جلسه یاداورشد:زنان غیور گیلانی از ۱تا۳۶ماه بصورت متناوب ویا مستمر در جبهه های غرب و جنوب حضور داشته و تعدادی نیز مدال افتخار آفرین جانبازی را به گردن دارند .
مسئول کمیته امور شهرستان های کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان افزود:تجلیل از مادر شهیدان جنیدی در هفته بزرگداشت “مقام زن و مادر ” تجلیل ازهمه مادرشهیدان گیلانی و زنان بسیجی و ایثارگر دفاع مقدس خواهدبود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است