شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۶:۴۵ 947 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47903

حضور حماسه ای مردم در ۲۲ بهمن ، نشان دادکه انقلاب از آن همه نسل هاست.

پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، پس از حضور حماسه ساز ملت ایران اسلامی در راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۷ ، نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی پیامی  برای ملت ایران و حوزه انتخابیه اش صادر کرد : متن پیام بدین شرح است

به نام خدا
یک بار دیگر آمدید،یک بار دیگر حضور،یک بار دیگر بیعت و یک بار دیگر وحدت و پیام ماندگارى پاى نظام و انقلاب،دست مریزاد.
این حضور نشان از آن داردکه انقلاب از آن همه و مربوط به همه نسلهاست.
همه توطئه ها بر این بود که این نظام جشن چهل سالگى خود را نبیند-ولى امروز ثابت شدکه ملّت ایران مصمم است دهه پنجم انقلاب را که در آستانه ورود به آن هستیم  با صلابت بیشتر گام بردارد ودرجهت پیشرفت اهداف و برنامه هاى خوداز هیچ قدرتى اجازه نمی گیرد و محکم پاى استقلال،آزادى و ارزش هاى خودایستاده است.

 براین باوریم که امروز با همت بلند و با استعانت از ارزش هاى ایرانى-اسلامى در قالب اسلامیت و جمهوریت نظام ودر زیر لواى مقتداى خود،مشکلات را حل و چالش هاى فرارو را برطرف کنیم.
امروز این ملت بزرگ الگوی تمام آزادی خواهان جهان می باشد.وثابت کردکه هیچ طرح استعماری در منطقه بدون در نظر گرفتن ایران عملی نیست .
از همه مردان ، زنان ،جوانان و قشرهای مختلف مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر که حضوری پر شور در این صحنه حماسی داشتند تشکر دارم و باتمام توان و اراده ای مستحکم تردر خدمت شما مردم سرافراز هستم.

(خدمتگذار شما؛دکترمحمد حسین قربانی)

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است