جمعه, ۱۱ مهر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
10 فوریه 2020 ، ساعت 19:26 568 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58464

حضور و رصد میدانی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه برای مدیریت بحران برف

فرماندار و معاون برنامه ریزی و عمرانی شهرستان آستانه اشرفیه  با حضور در مکان های ارزاق عمومی از جمله نانوایی ها بربری و لواشی  سطح شهر و جاده های اصلی ورودی به شهر از آمادگی ستاد مدیریت بحران این شهرستان اظهار رضایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ،  معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری آستانه اشرفیه در گفتگو با جلال شرق گفت:   برای بررسی میزان آمادگی بخش های مختلف ستاد مدیریت بحران  ، فرماندار شهرستان  به صورت میدانی بر اساس گزارش های واصله  از نقاط مختلف شهر بازدید  و با نانوایان و مردم به گفتگو پرداخت.

حمید رضائی لاکسری افزود : به منظور میزان آمادگی اداره راهداری و حمل ونقل در سطح جاده های اصلی ورودی به آستانه اشرفیه به ویژه محور آستانه به رودبنه ، سه راه رودبنه به سه راه انبارسر ، محور آستانه به کیاشهر به ویژه سه راهی صفرابسته تا روستای لاکوژده  به همراه رئیس اداره راهدای  بازدید و دستورات لازم برای تسریع رفت و آمد و نمک پاشی مسیر  داده شد.

وی در ادامه گفت: از مجموعه دستگاه های سنگین و سبک آماده شهرداری آستانه اشرفیه  برای مقابله با بحران برف بازدید و شهردار آستانه اشرفیه گزارشی را از روند اقدامات انجام گرفته ارائه داد.

معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری  در خصوص مسیر راه پیمائی ۲۲ بهمن تصریح کرد : برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر برای راه پیمایی ۲۲ بهمن  تمهیدات لازم از سوی شهرداری های این دوشهر  اندیشیده شده است و امیدواریم شهروندان با حضور پر رنگ خود در راه پیمایی فردا  ، برگ درخشانی دیگر بر افتخارات مردم این شهرستان بیفزایند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است