یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 فوریه 2016 ، ساعت 21:12 1,641 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10333
فرماندار آستانه اشرفیه:

حضور پر رنگ مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن طمع دشمن را خنثی خواهد کرد

فرماندار آستانه اشرفیه در پیام خود  در باره حضور و مشارکت مردم در راه پیمایی ۲۲بهمن گفت: حضور پر رنگ مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن طمع دشمن را خنثی خواهد کرد
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری رهبری و وحدت کلمه در بین مردم را رمز پیروزی نامید و گفت: عامل استمرار انقلاب نیز حضور مردم و تبعیت از رهبری بوده است .
وی افزود : نظام متکی به حمایت مردمی که از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری دنبال می شود باعث شده است که مسئولین نظام بتوانند در محاسبات و معادلات بین المللی از حقوق کشور دفاع بکنند .
نماینده عالی دولت با تصریح این که مردم همیشه با انتخابات مختلف نشان دادند که از انقلاب خودشان حمایت واز رهبری تبعیت می کنند یاد آور شد : حضور مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن می تواند پیروزی ها آنان را در عرصه جهانی تداوم ببخشد.
وی به نقش بسیار عظیم میزان حضور مردم در راهپیمایی اشاره کرد و گفت: مردم با حضور خود در راه پیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان خواهند فهماند که مردم ایران پای انقلاب و ارزش های آن ایستاده اند.
حیدری در پایان افزود : انتظار دارم که مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به طبع آن حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باز هم از انقلاب خودشان حمایت بکنند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است