شنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۲۴ 693 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48385
فرماندار آستانه اشرفیه در نشست شورای اداری ،

حقیقتاً گل کاشتید و کار بسیار ارزشمندی انجام دادید

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزارشد با اشاره به استقبال مردم از رئیس جمهورگفت: حقیقتاً گل کاشتید و کار بسیار ارشمندی انجام دادید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه  مردم گیلان مردم قدر شناسی هستند  افزود : با توجه به وضع اقتصادی موجود در جامعه ، مردم ما مثل ۲۲ بهمن ، مثل انتخابات  و فارغ از همه قضایای جامعه در استقبال از زئیس جمهور حضور یافتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : دولت علی رغم همه مشکلات ناشی از تحریم ها و کمبود اعتبارات در بخش کمبود بودجه وکمبود تخصیص ها  ، دولت در تلاش است که نهایت تلاش خود را برای انجام تعهدات خود به کار ببرد.

وی ضمن تشریح چگونگی اجرایی شدن پروژه راه آهن قرزین به رشت  اظهار کرد : با تلاش های آقای نوبخت موضوع راه آهن با همه مشکلات اقتصادی ، یک موضوع ملی را به اتمام رساند و کلنگ عملیاتی آن نیز تا آستارا برای ایجاد کریدور راه آهن شمال به جنوب و اورآسیا عملیاتی خواهد شد.

حیدری  با اشاره به فرمایش رهبری  در بخش فرهنگی ، به کمبود فضاهای فرهنگی در شهرستان اشاره کرد و  گفت:  ایجا بنیاد معین و تکمیل نیازمندی های مجتمع  فرهنگی و هنری ارشاد و یا ایجاد فرهنگسرای معین می تواند بخشی از نیازمندی های فرهنگی شهرستان را برطرف کند.

وی باردیگر از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه اشرفیه تقدیر و اظهار امیدواری کرد که منشاء خیر و برکات برای این شهرستان باشد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است