یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 نوامبر 2019 ، ساعت 19:13 427 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56493
سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه؛

حمایت مدیران از نامزدهای انتخاباتی تخلف است

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه گفت:حمایت مدیران از نامزدهای انتخاباتی تخلف دانست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ یونس محمودی در این جلسه با بیان اینکه به اینکه طبق قانون دولت می‌توانست قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهند، اظهار کرد: بر اساس تصمیم سران سه قوا و تائید مقام معظم رهبری همه نهادها مکلفند از این تصمیم حمایت کنند زیرا قطعاً سران سه قوا صلاح کشور را همواره خواستار بوده و در این موارد هم قطعاً این‌گونه است‌‌.

وی لازمه ایجاد آرامش در جامعه را نظارت کافی نهادهای مربوطه در استان دانست و گفت: در آستانه‌اشرفیه تیم‌های نظارتی به‌صورت شبانه‌روز در سطح بازار حضور فعال داشته و از ۲۷۱ مورد بازرسی ۳۴ مورد تخلف ثبت‌شده و تعزیرات حکومتی با این افراد برخورد می‌کند.

یونس محمودی با اشاره به میزان تملک دارایی انجام‌شده در آستانه‌اشرفیه گفت: تاکنون ۴۰ درصد از اعتبارات به دستگاه‌های اجرایی شهرستان اختصاص داده‌شده و ۲۱ میلیارد تومان تملک دارایی انجام‌شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه از اختصاص مبلغ قابل‌توجه از سفر هیئت دولت به حوزه آب‌بندان و‌ انهار خبر داد و تصریح کرد: آستانه‌اشرفیه بعد از صومعه‌سرا دارای بیشترین انهار و آب‌بندان است و در سفر هیئت دولت به استان گیلان ۸۰ میلیارد تومان به این حوزه اختصاص‌یافته که باید جهاد کشاورزی در این حوزه و دریافت اعتبارات به‌خوبی عمل کند.

محمودی با درخواست از مسؤولین دولتی جهت تکمیل پل کابلی آستانه‌اشرفیه بیان کرد: افتتاح و ساخت این پل بسیار به شهرستان در حوزه گردشگری کمک می‌کند به همین دلیل از مسؤولین استانی و معاون وزیر مسکن درخواست دارم برای تکمیل ساخت این پل اقدام کنند.

وی با اذعان به اینکه تکمیل پروژه‌های شهرستانی بدون بازدید و پیگیری انجام نمی‌گیرد، گفت: جداکننده وسط جاده آستانه به کیاشهر، ‌تأمین روشنایی و نصب سیستم سرعت‌سنج بسیار برای مردم مهم است و باید پیگیری‌های لازم در این حوزه انجام شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه مدیران شهرستانی باید در جلسات حضور خود را بیشتر کنند، افزود: برگزاری جلسات باید از خود خروجی نشان دهد و لازمه انجام این کار حضور مدیران در کارگروه‌های شهرستان است به همین دلیل مدیران از فرستادن نمایندگان خود جلوگیری کنند.

محمودی با اشاره به ظرفیت بالای جوانان در حوزه‌های علمی تصریح کرد: در کشور دارای جوانان بسیار خوبی در حوزه‌های نانو، علمی و ورزشی هستیم و آمریکا نیز با فشار بر کشور از طریق کشورهای دیگر سعی در ناامید کردن جوانان دارد که هرگز موفق می‌شود.

محمودی حمایت مدیران از نامزدهای انتخاباتی را تخلف دانست و بیان کرد: وظیفه اصلی مدیران شهرستانی رسیدگی به امور مردم و کارهای مربوط به اداره خود است لذا اگر از نماینده‌ای حمایت کنند با این روسا برخورد می‌شود.

وی در بخش پایانی با بیان اینکه ما پاسدار و حافظ آرای مردم هستیم افزود:هرگونه فعل و تعرض مدیران اداری به نفع یا علیه کسی از منظر فرمانداری پنهان نخواهد ماند و متخلفین را به تخلفات اداری معرفی می کنیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است