یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
31 دسامبر 2019 ، ساعت 17:43 185 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57280

حمله تند مقتدی صدر به ترامپ :کیست مرا برای اخراج آمریکا کمک کند؟

رهبر جریان صدر عراق از آمادگی خود برای اخراج «اشغالگر» از این کشور به روش‌های قانونی خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ مقتدا صدر گفت : پیش‌تر درباره سرانجام کشیده شدن عراق به درگیری‌ها و کشمکش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی هشدار داده «سید مقتدی الصدر» رهبر جریان صدر عراق دوشنبه‌شب بر آمادگی خود برای اخراج «اشغالگران» از روش‌های سیاسی و قانونی تأکید کرد.

الصدر در صفحه توئیتر خود نوشت: «پیش‌تر درباره سرانجام کشانده شدن عراق به کشمکش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی هشدار داده بودیم و گفتیم که عراق و ملت آن دیگر تحمل چنین رفتارهای احمقانه را ندارد».

به گزارش السومریه نیوز، وی افزود: «امروز من آماده اخراج اشغالگر از راه‌های دیپلماتیک و قانونی هستیم، پس آیا کسی است که ما را یاری کند؟».

رهبر جریان صدر عراق گفت: «هر چه زودتر به وحدت صفوف روی بیاورید و باید از رفتارهای غیرمسئولانه برخی گروه‌های نظامی دوری کنیم و زمام امور فقط در دست نیروهای امنیتی باشد».

سید مقتدی الصدر گفت: «اگر ما با هم متحد بودیم و آن پیمان ننگین و خوارکننده را منعقد نمی‌کردیم، آنچه اکنون رخ داد، اتفاق نمی‌افتاد».

وی تصریح کرد: «اشغالگران به رهبری احمق (ترامپ) از فساد فراگیر در کشور و شکاف عمیق بین مسئولین و مردم سوء استفاده کردند، بنابرین همگی باید از طمع به قدرت، به خاطر رفاه و کرامت مردم چشم پوشی کنیم، وگرنه پشیمان خواهیم شد».

الصدر در پایان تاکید کرد که «ما اجازه نخواهیم داد تا عراق به کانون تسویه حساب‌های سیاسی و نظامی تبدیل شود، بلکه ما خواهان عراقی قوی و مستقل هستیم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است