یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
8 آگوست 2019 ، ساعت 21:40 465 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53209
فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه :

خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه در دیدار  با رسانه های این شهرستان  که در دفتر فرماندهی برگزارشد گفت: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، سرهنگ عیسی روشن قلب  روز خبرنگار را  فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته  برشمرد که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند

وی با بیان اینکه خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند  افزود : خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

روشن قلب رسالت اصحاب خبر و رسانه را  بسیار خطیر و حساس برشمرد و اظهار داشت : بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است .

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه تصریح کرد :  قطعا در این شرایط حساس کشور رسانه در ایجاد امید در جامعه در راستای منویات رهبر معظم انقلاب  می توانند نقش محوری داشته باشند .

در ادامه روشن قلب گزارشی از تلاش های نیروی انتظامی  شهرستان  را در عرصه مواد مخدر ، سرقت و ایجاد امنیت اجتماعی در شهرستان  ارائه داد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است