دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
14 آگوست 2016 ، ساعت 14:29 1,826 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19480
بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه :

خبرنگاری جز عشق نیست / لایروبی ۱۳۰ کیلومتر انهار بخش مرکزی بی سابقه بود

بخشدار مرکزی  در گفتگو با خبرنگاران با تبریک دهه کرامت و ولادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا ( ع )  گفت: خبرنگاری جز عشق نیست و اعتماد مردم به خبرنگاران ، بهترین سرمایه های آنهاست.

به گزارش جلال شرق ، محمد حسن خواه  با بیان اینکه خبرنگاران به دلیل چهره به چهره بودن با مردم می توانند در انتقال وحل مشکلات مردم به مسئولین کمک  کنند به تشریح اقدامات انجام شده در طی یکسال مسئولیت خود در سمت بخشدار مرکزی شهرستان استانه اشرفیه پرداخت .

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه کشاورزی اظهار کرد : ۷۶۰هکتار از اراضی بخش مرکزی  آستانه‌اشرفیه با هزینه ۴۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تجهیز و نوسازی شده‌اند

 

وی از لایروبی ۱۳۳کیلومتر از انهار ، جوی ها و زهکش های این شهرستان برای تسریع در آبرسانی به مزارع کشاورزی گفت: با حمایت فرماندار شهرستان و همکاری آب منطقه ای و دهیاران این لایروبی در حوزه بخش مرکزی این شهرستان انجام شده است که به نوبه خود بی نظیر بوده است

 

بخشدار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه آستانه‌اشرفیه در بخش گاز تا هفته دولت تبدیل به شهر سبز می‌شویم گفت: عملیات گازرسانی به بیش از ۲۰ روستای بخش مرکزی بااعتباری بالغ‌بر ۱۰۵ میلیارد ریال صورت گرفت که شهر آستانه‌اشرفیه را تبدیل به شهر سبز در بحث گازرسانی کرده است.

 

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های آب آستانه‌اشرفیه با هزینه ۳۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی بیان کرد: در طی یک سال اخیر روستاهای امیرهنده بالا و پایین، طالش محله و تاسنده به طول ۱۸ کیلومتر لوله‌گذاری شد و با این کار، تمامی روستاهای بخش مرکزی تا هفته دولت از آب شرب برخوردار می‌شوند.

 

حسن‌خواه اصلاح و تعویض شبکه فرسوده حوزه آستانه‌اشرفیه را از دیگر اقدامات حوزه آب شهرستان عنوان کرد و افزود: با توجه به برخورداری آب شرب همه روستاهای بخش مرکزی درصدد راه‌اندازی فاضلاب روستایی هستیم که این کار از روستای کیسم به‌عنوان نمونه آغاز می‌شود.

 

بخشدار آستانه‌اشرفیه به آسفالت بیش از ۱۸ کیلومتر از جاده‌های روستایی آستانه‌اشرفیه بااعتبار دو میلیارد تومانی اشاره کرد و گفت: با احتساب هزینه چهار خطه کردن ۷ کیلومتری جاده آستانه به کیاشهر و بهسازی و روکش آسفالت ۸۷ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال در بخش آسفالت هزینه شد.

 

وی با اشاره به هزینه دو میلیارد و ۸۰۴ میلیون ریالی آستانه‌اشرفیه در حوزه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: جدول کانیو، کف‌پوش، زیرسازی، تعریض شن‌ریزی و آسفالت ازجمله اقدامات بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه در حوزه بنیاد مسکن بوده است.

 

حسن‌خواه بابیان اینکه باوجود کمبود منابع بیش از ۱۵ میلیارد ریال در حوزه برق آستانه‌اشرفیه هزینه شده است افزود: ارتقای ترانس، جابجایی اصلاح پست توزیع هوایی، نصب دستگاه پست توزیع هوایی، تقویت و اصلاح شبکه در اکثر روستاهای بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه در طی یک سال اخیر صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است