یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
30 آوریل 2020 ، ساعت 19:11 211 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60018

خداحافظی دکتر قربانی در نشست شورای اداری آستانه اشرفیه/ اختصاص یک دستگاه سونو گرافی و سی تی اسکن به بیمارستان کوثر

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال ۹۹   به دلیل نزدیک شدن به اتمام دوره نمایندگی وی در مجلس دهم از تمامی مدیران شهرستان در این جلسه خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی  جلال شرق ،  دکتر محمد حسین قربانی با اشاره به درخواست پایان نمایندگی خود از سوی وزیر وزارت بهداشت   گفت:  کادر درمانی استان برای مدیریت کرونا فداکاری‌های بسیار زیادی کردند، و از روز اول شیوع ویروس کرونا در گیلان کادر درمانی استان با تمام وجود پای‌کار بوده و برای مدیریت کرونا از همه ظرفیت خود استفاده کردند.

وی  با اشاره به جایگاه شهرستان آستانه‌اشرفیه به لحاظ شاخص‌های عمرانی گفت: این شهرستان در حوزه جاده روستایی جایگاه نخست کشور، دومین شهر سبز کشور به لحاظ گازرسانی و در حوزه اشتغال روستایی دارای جایگاه نخست است و همچنین تمامی روستاهای شهرستان آستانه از آب شرب برخوردار هستند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان به محصول بادام‌زمینی افزود: از ۳۰ هزار تن بادام مصرفی در کشور ۱۰ هزار تن آن در آستانه‌اشرفیه تولید و توزیع می‌شود و برای ادامه همین روند میز بادام‌زمینی را در این شهرستان تشکیل دادیم.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر با اذعان به اینکه تجهیز بیمارستان کوثر به آرزوی دیرینه مردم این شهرستان تبدیل‌شده، بیان کرد: با رایزنی‌های انجام‌شده با وزارت بهداشت یک دستگاه سونوگرافی برای تجهیز بیمارستان کوثر خریداری و با دستور معاون درمان وزیر بهداشت یک دستگاه سی‌تی‌اسکن هم به این بیمارستان اختصاص داده‌شده است.

قربانی لازمه پیشرفت یک جامعه را توسعه جاده روستایی عنوان کرد و گفت: در سفر دولت به استان گیلان در سال ۹۷ دستور چهار بانده کردن جاده آستانه به بندر کیاشهر، جاده سرای رودبنه به انبار سر داده‌شده و‌ به‌زودی محقق می‌شود.

وی با تأکید بر افتتاح ساختمان و درمانگاه تأمین اجتماعی تصریح کرد: با افتتاح ساختمان تأمین اجتماعی خدمات سازمانی و درمانی بسیار خوبی به مردم ارائه می‌شود و به‌زودی درمانگاه این سازمان در آستانه‌اشرفیه و‌ با حضور دکتر سالاری به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کرسی این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با فوت مرحوم رمضانی نماینده منتخب مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس انتخابات این شهرستان سال آینده برگزارشده و کرسی مردم این شهرستان در مجلس خالی می‌ماند ولی در طی این‌یک سال و با درایت استاندار و فرماندار و با لابی‌های مختلف اجازه ضایع شدن حق مردم آستانه‌اشرفیه را نمی‌دهیم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است