دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲ فروردین ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۰۸ 1,551 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39029
مدیرکل جمعیت هلال احمر استان گیلان:

خوشبختانه با توجه به نوروز سال قبل تاکنون افزایش تصادفات نداشتیم

مدیرکل جمعیت هلال احمر استان گیلان عصر امروز اعلام کرد  از اجرای طرح امداد و نجات هلال احمر گیلان تاکنون خوشبختانه با توجه به نوروز سال قبل تاکنون افزایش تصادفات نداشتیم.

به گزارش جلال شرق ، دکتر مهدی ولی پور که برای بررسی وضعیت پایگاه ها و پست های موقت شرق گیلان به آستانه اشرفیه آمده بود به خبرنگار جلال شرق گفت:  با حضور تمام وقت همه عوامل امدادی و به لطف خدا کمترین مشکل را تا امروز در نوروز داشتیم .

وی افزود : هرچند سطح خدمات ما نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است ولی با توجه  ظرفیت ما فقط در هلال احمر ۱۰۰ دستگاه خودرو امدادی با ۲۳۰۰نفر از امداگران جوان و اعضای ما در خدمت مردم عزیز هستیم .

ولی پور ادامه داد : خوشبختانه با توجه به نوروز سال قبل تاکنون از روز ۲۵ اسفند تا پایان اولین روز تعطیلات افزایش تصادفات نداشتیم و امیدواریم بعد از پایان طرح آماری که  برآورد خواهیم کرد در اختیار مردم قرارخواهیم داد.

وی از افزایش ۳۰ درصدی ارائه خدمات به مردم در تعطیلات نوروزی امسال خبر دادو گفت: خوشبختانه با هشدارهای داده شده دستگاه های امدادی وهمکاری خوب نیروی انتظامی و پلیس راه و  با توجه به داده های هواشناسی که اعلام می شود امیدواریم سفر خوبی  برای مردم  و مسافران داشته باشیم .

مدیر کل جمعیت هلال احمر گیلان تعداد  پست و پایگاه موقت امداد و نجات را  ۲۲ نام برد که با ۱۶ شعبه ثابت شهرهای گیلان مجموعاً ۴۰ پست و شعبه در حوزه امداد و نجات در خدمت مردم هستند .

ولی پور با بیان اینکه  در سال گذشته در همین بازده زمانی ۲۱ عملیات امدادی انجام گرفته بود  از کاهش عملیات امدادی به دلیل همکاری خوب پلیس و مردم  در سال جدید تاکنون خبر داد و افزود : در ۲۲ حوزه ورودی شهرهای استان در بخش امداد و نجات پست موقت ایمنی ، نماز خانه ، غرفه کودک و  سلامت راه اندازی کردیم .

هم چنین دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور طی یک تماس مستقیم صوتی که از طریق دکتر قربانی عضو شورای اجرایی هلال احمربرقرار شد ضمن تبریک سال نو به تیم پروازی چرخبال هلال احمر که در منطقه آستانه اشرفیه بر زمین نشسته بود  وهم چنین از  اعضای هلال احمر این شهرستان  مستقر در محل ،  سالی خوب همراه با سفری مطمئن برای همه مردم ایران آرزو کرد.

دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ضمن تقدیر و تشکر  از تلاش های گروه امداد و نجات جاده ای و تیم پروازی هلال احمر ت  آرزوی موفقیت  آنان را در انجام ارائه خدمت به مردم ، از خدای منان خواستار شد.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است