سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 دسامبر 2019 ، ساعت 19:26 454 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57107

خیابان فردوسی آستانه اشرفیه با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می شود

شهردار آستانه اشرفیه اعلام کرد عملیات اجرایی خیابان فردوسی با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد تومان در دهه فجر امسال مورد بهره برداری رسمی قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛مهندس محمد دانش شکیب  عصر امروز در یک گفتگوی اختصاصی با جلال شرق با بیان این خبرگفت:روکش آسفالت خیابان فردوسی  که از روز گذشته  در حال انجام است  امیدواریم در صورت مساعد بودن هوا تا پایان هفته  موضوع اجرای آسفالت این خیابان  به سرانجام برسانیم .

وی افزود :  همزمان با بحث آسفالت در خیابان فردوسی ، کف پوش گذاری ،پیاده رو سازی است ، مبلمان شهری و نور پردازی باین خیابان هم در حال اجرا است  ضمن اینکه بحث بتون ریزی و هدایت آب های سطحی و سایر مواردی که مربوط به سامان دهی این خیابان است صوورت گرفته است .

شهردار آستانه اشرفیه با بیان اینکه این پروژه تا کنون  بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال  توسط شهرداری  هزینه شده است اظهار امیدواری کرد که  در دهه مبارک فجر امسال به طور رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

شکیب به دیگر پروژه های عمرانی شهرداری   در جای جای شهر آستانه اشرفیه اشاره کرد و اظهار داشت:   آسفالت خیابان و کوچه های شهید اشرفی اصفهانی  در حال اجرا است   ، فاز سوم  بوستان  حشمت رود روبروی فرمانداری مراحل نهایی خودش را طی می کند و امیدوارم که  طی هفته آینده به بهره برداری برسد

وی ادامه داد:  بوستان تاکسی   در بلوار شهید خوش سیرت هم در هفته های آتی مورد بهره برداری قرار می گیرد  ضمن اینکه  عملیات اجرایی بوستان شهدای ورزشکار استارتش زده شده و با محوریت ورزش های خیابانی در دست اقدام است .

https://www.aparat.com/user/dashboard/video_stat/videohash/aHJPO

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است