یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
6 مارس 2016 ، ساعت 15:12 1,713 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11717
سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان:

خیریه ها بهترین نماد همدلی و همزبانی اجتماعی هستند

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: خیریه ها و افراد خیر بهترین نماد همدلی و همزبانی در حوزه اجتماعی هستند که تاثیر بسیاری در کاهش آلام و آسیب های اجتماعی دارند.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش در مراسم افتتاحیه فستیوال نیکوکاری موسسه خیریه ایزد دوستان شمال اظهارداشت: برگزاری این گونه فستیوال ها نقش مهمی در همگرایی های اجتماعی دارند که به این واسطه می توان نسبت به رفع مشکلات اجتماعی با بهره گیری از ظرفیت های مردمی بهتر استفاده کرد.
وی یادآور شد: یکی از نیاز های مهم جامعه امروز توانمندسازی مددجویان است که باید بجای عادت دادن به نیازمندان در دریافت کمک های مستمر به آن ها فرصت دهیم تا توانمند شده و روی پای خود بایستند.
به گفته رنجکش موسسات خیریه باید آرام آرام جامعه مددجویی را به خود بی نیاز کرده و در راستای افزایش توانایی و مهارت های آنان گام بردارند.
وی ادامه داد: جامعه ایرانی یک جامعه همراه و همدل و نیکوکار است که این نیکوکاران سرمایه های اجتماعی کشور هستند و باید تلاش کنیم ضمن ارج نهادن به این سرمایه ها از مشارکت آنان در راستای توسعه اجتماعی استفاده کنیم.
وی گفت: یکی از اهداف اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، برنامه ریزی در راستای توانمندسازی سازمانهای مردم نهاد با هدف انتقال توانایی ها به جامعه هدف تحت پوشش خود است و در این زمینه کارگاه های مختلفی برگزار کرده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است