دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۳:۰۷ 1,512 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40058
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ؛

دانشجویان باید مسئولین شهرستان ، استان و کشور را به چالش بکشند

مراسم جشن نیمه شعبان و روز معلم  در دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه باحضور  نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر، اساتید و دانشجویان در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، دکتر محمد حسین قربانی در این مراسم حضور دانشجویان و تکثر رشته های دانشگاهی  با حضور دانشجویان دختر را یکی از افتخارات نظام برشمرد و گفت: اگر تا دیروز ما را به عدم تناسب جنسیت در دانشگاه ها متهم می کردند  امروز در دانشگاه های کشور  شاهد حضور اساتید باتجربه  به ویژه بانوان و دختران دانشجو هستیم .

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به حضور خود در بعضی از دانشگاه های خاور میانه  اظهار کرد : آزادی انتخاب رشته ها  که در اختیار دانشجویان دختر ما قرار دارد  در هیچ کدام از دانشگاه های خاور میانه در اختیار همه نسل ها قرار نمی گیرد

وی افزود : خوشحالیم که به واسطه آموزه های دینی در عرصه تعلیم و تربیت  نظام اسلامی  برای ساخت و توسعه کشور این بستر و زیر ساخت ها برای همه دانشجویان اعم از پسر و دختر فراهم شده است.

قربانی ، دانشجویی را بهترین دوران جوانی و عمر آدمی برشمرد و خواستار  آن شد که دانشجویان ضمن بهره گیری از زمان در روند کمی و کیفی دانشگاه ها  با ارائه طرح و نقشه حضور پر رنگ تری در عرصه مدیریت دانشگاه داشته باشند .

وی با بیان اینکه دانشجویان باید نگاه مدیریتی  را از زمان دانشجویی برای خود فراهم سازند ادامه داد:  دانشجو با ید با روحیه پرسشگری   تا جایی که سیستم مدیریتی دانشگاه به آنها  اجازه می دهد در نحوه دانشگاه  وبا رویه کنکاش گرایانه  و دانشجویی   ، زمینه اعتلای خود و توسعه  کشور ودانشگاه را فراهم سازند.

این نماینده  مجلس با اذعان به این نکته که دانشجو با ید مدیران شهرستان ، استان و کشور را به چالش بکشد  خواستار نشست های دوسویه دانشجویان با مسئولین و نمایندگان مجلس برای طرح مسائل  روز شد.

قربانی ضمن تبریک ایام بزرگداشت هفته معلم و میلاد امام زمان ( عج)   به اهمیت و جایگاه معلم در آموزه های دینی اشاره کرد و گفت: آنانی که ندای دفاع از حقوق بشر در جامعه سر می دادند بیش از ۱۷هزار نفر را ترور کردند که جمعی کثیری از آنان عالمان دینی ما بودند و شهید مطهری یکی از آنهاست.

در این آئین دکتر زمانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره نقش مهدویت در اسلام و فلسفه انتظار مطالبی را بیان کرد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است