سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۹:۰۴ 556 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :51185

دانشگاه مهر آستانِ آستانه اشرفیه میزبان یک هزار و۱۷۰نفر از داوطلبان کنکورسراسری

کنکور سراسری سال تحصیلی ۹۸-۹۷  شهرستان آستانه اشرفیه   برای ورود داوطلبان به دانشگاه ها ی سراسر کشور  به میزبانی  دانشگاه مهر آستان آستانه اشرفیه برگزارمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، درپی برگزاری موفقیت آمیز برگزاری آزمون کنکور سراسری سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از سوی دانشگاه مهر آستان ، که با حضور هزار و ۶۰ نفر از داوطلبان رشته های مختلف برگزارشد ظهر امروز طی نشست اعضای شورای تامین با ریاست و مدیران اجرایی  این دانشگاه برگزاری کنکور سراسری داوطلبان این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تقدیر از دکتر امین ناصری و مجموعه دانشگاه ، از وی به عنوان یک خیّر سرمایه گذار در شهرستان نام برد و گفت: ریاست مهر آستان از چهره های علمی ، ملی و فرهنگی کشور هستند که برای این منطقه یک مزیت به حساب می آید.

رحیم حیدری افزود : آن چه وظیفه شورای تامین و مجموعه حاکمیت در شهرستان برای بهتر برگزار کردن کنکور سراسری  است به عنوان یاران شما در کنار شماهستند تا این آزمون با سلامت و ایمن برگزار شود.

رئیس دانشگاه مهر آستان نیز با بیان اینکه کنکور سراسری به طور کلی قابل حذف نیست گفت: وقتی رشته های مانند مجموعه پزشکی دارای داوطلبان بسیار با نمرات بالا هستند برای حضور در این رشته ها احتیاج به سازکاری مانند کنکور باید اجرا شود.

دکتز امین ناصری با اشاره به جذب دانشجود از سوی دانشگاه ها که بدون آزمون ورودی بخشی از نیازهای جامعه را برطرف می کند افزود : برگزاری کنکور سراسری بخشی از سرمایه ملی است به طوری که اعتماد مردم به برگزاری این آزمون ها گره خورده است.

وی دانشگاه مهر آستان را یک سرمایه تاثیر گذار فرهنگی در شهرستان نام برد  و خاطر نشان کرد : تلاش ما در مجموعه دانشگاه با همه تنگناهای اقتصادی و کاهش دانشجو  این است که مهر آستان در این شهرستان ماندگار و پایدار باشد و بر اساس سیاست های تدوین شده در جهت ارتقای کیفی  حرکت کند .

رئیس دانشگاه مهر آستان با اعلام آمادگی  این دانشگاه برای برگزاری کنکور سال جدید با حضور یک هزار ۱۷۹ نفر داوطلب در رشته های ریاضی فیزیک ، تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان خارجه اظهار کرد : آن چه به کار اجرایی در بهتر برگزاری کنکور مربوط به دانشگاه باشد حتماً آن را رعایت خواهیم کرد و انتظار داریم در بخش هایی که نیازمند تعامل و همیاری دیگر نهادها و ادارات هستیم حتما مارا کمک کنند.

وی در خصوص نیازهای و درخواست دانشگاه در خصوص حراست و تامین مکان خزینه سوالات ، استقرار اورژانس ، آتش نشانی ، تامین تاکسی های مورد نیاز برای تردد داوطلبان و… مطالبی را بیان کرد.

در ادامه این نشست هریک از اعضا مسائل مربوط به حوزه مسئولیت خود در برگزاری آزمون کنکور سراسری و تامین امنیت و سلامت آزمون مطالبی را بیان کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است