دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۹ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۹:۵۹ 891 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46917
رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه:

درختانی که در خیابان فردوسی ، قابلیت جابجایی ندارند قطع خواهند شد

رئیس شورای اسلامی  شهر  آستانه اشرفیه به هنگام بازدید میدانی از خیابان فردوسی اعلام کرد :  درختانی که در خیابان فردوسی ،  قابلیت جابجایی ندارند قطع خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  ابراهیم نجفی  با بیان اینکه طول پروژه ۶۰۰ متر و با عرض متوسط ۱۳ متر  بیش از ۸هزار متر مربع آسفالت خواهد شد  افزود: هزینه آسفالت این خیابان بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان است و با ترک تشریفاتی  که شورا به شهردار داده است این پروژه عملیاتی خواهد شد.

وی هزینه واش بتون این خیابان به طول ۵هزار مترمربع را بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان اعلام کرد که با مصوبه شورا اجرایی خواهد شد.

نجفی به سنگفرش کردن میدان حرم تا میدان معین با حفظ درختان  و شرایط موجود اشاره کرد و اظهار داشت : لوله گذاری دونهر  مسجد اهل بیت و آقا سید حسن  بزودی انجام خواهد شد.

 

 

*برای طرح گردشگری پروژه «پل تا پل» ، باید بخش خصوصی ورود کند

شهردار آستانه اشرفیه نیز به هنگام بازدید از پروژه پل تا پل گفت: با تملک بخشی دیگر از اجرای این پروژه ، مسیر اجرایی این پروژه  باز شد و بخش باقی مانده  نیز با همکاری متصرفان به تملک در خواهد آمد.

محمد دانش شکیب با بیان اینکه ۱۰۰۰متر از یک لاین این پروژه جدول گذاری شده است افزود : برای پروژه پل تا پل باید فضای زیر ساختی را برای ورود بخش خصوصی آماده سازیم.

وی از بازنگری اجرای پروژه پل تا پل خبرداد و خاطر نشان کرد : باید طرح پل تا پل  سود آور باشد تا سرمایه گذار تشویق به سرمایه گذاری در اجرای این پروژه باشد.

بازید از جدول گذاری جاده کیاشهر به طول ۴۰۰ متر ، پروژه جاده لشت نشاء به طول ۴۹۰ متر وتا محدوده شهری به طول ۷۰۰  متر ، سنگفرش کردن  بازار جلالیه شماره یک ، پیاده راه سازی در کوچه های  منتهی به خیابان مطهری  از دیگر موارد بازدید میدانی اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار با رسانه های شهرستان بود.

پاسخ به سوالات و تشریح و اهداف اجرای کامل پروژه  و میزان اعتبارات هزینه شده و… از دیگر نکات بازدید سه ساعته  شورای اسلامی شهر ، شهردار و خبرنگاران از اقدامات عمرانی شهرداری  در عصر امروز بوده است.

عکس:محمد اکبری پور

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است