دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
19 آگوست 2016 ، ساعت 18:36 1,901 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19742
رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی آستانه‌اشرفیه:

در اجرای پروژه‌های شهرستانی تاکنون بالغ‌بر ۱۰۶ میلیارد ریال در سال جاری هزینه شده است.

رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی آستانه‌اشرفیه اعلام کرد: در اجرای پروژه‌ها عمرانی در این شهرستان مبلغ ۱۰۶ میلیارد ۹۷۶ میلیون ریال در طی ۵ ماهه سال جاری هزینه شده است.

به گزارش جلال شرق، فرهاد دلدار در جمع خبرنگاران بابیان این خبر گفت: بیشتر هزینه‌های اجراشده در بخش آسفالت جاده‌های این شهرستان بوده است که در بخش چهار خطه کردن محور آستانه به کیاشهر به طول ۵ هزار و ۸۰۰ مترمربع مبلغ ۷۰ میلیارد ریال و بهسازی و آسفالت راه روستایی شیرکوه چهارده مبلغ ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در خصوص راه‌اندازی و اتمام ۲۴ واحد از مسکن مهر ۲۵۲ واحدی آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: با هزینه ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ۲۴ واحد از پروژه مهر آستانه‌اشرفیه به اتمام رسید و تحویل صاحبان آن‌ها داده شد.

دلدار از شن‌ریزی راه‌های روستایی و شانه‌های راه اصلی به طول ۲ هزار و ۸۰۰ مترمکعب خبر داد و افزود: در اجرای شن‌ریزی مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال اعتبار، هزینه شده است.

رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی در خصوص عملیات راهداری انجام‌شده در طی سال جاری خاطرنشان کرد: در اجرای عملیات راهداری شامل: بازسازی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی، خط‌کشی راه‌ها، لکه‌گیری آسفالت، بازسازی و نصب گارد ریل، تسطیح شانه راه، علف تراشی، رنگ‌آمیزی نرده پل‌ها و پاک‌سازی حریم راه مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه گردیده است.

وی روکش آسفالت پل بزرگ آستانه به طول ۱ هزار و ۷۰۰ متر، روکش آسفالت داخل شهر بندر کیاشهر به طول یک هزار ۷۰۰ متر، آسفالت جاده دوبرادران کیسم به طول ۳۰۰ متر و اجرای عملیات تعمیر و مرمت درز انبساط پل میدان کیسم و نیاکو را از دیگر اقدامات این اداره در طی ۵ ماه گذشته نام برد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است