یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۱:۰۶ 1,719 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36939
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

در دهه فجر ۷۰ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست با اصحاب رسانه استان اعلام کرد: در دهه فجر امسال ۷۰ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، رحیم حیدری با اشاره به فرارسیدن طلیعه فجر انقلاب اسلامی گفت: راهبرد امام در کشور و منطقه ایجاد یک انقلاب فرهنگی بود که در ایران به پیروزی رسید و رهبری معظم انقلاب هم باصلابت از این انقلاب فرهنگی هدایت و صیانت می‌کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان عدم وابستگی به غرب و شرق و اتکا به قدرت و پشتوانه مردمی را از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران برشمرد و مردم ایران را با توجه به فشارهای اقتصادی استکبار جهانی، به‌عنوان صاحبان اصلی و ولی‌نعمتان انقلاب نام برد.

وی بابیان اینکه ۷۰ پروژه و بااعتباری بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید افزود: با اجرایی این پروژه‌ها برای ۹۰۰ نفر اشتغال‌زایی موقت و برای ۳۴ نفر اشتغال‌زایی دائم به همراه داشته است

حیدری پروژه روکش و آسفالت راه روستایی، اجرای طرح‌های هادی روستایی، ساختمان اداری محیط‌زیست شهرستان، بخش اورژانس و پروژه‌های شهرداری شامل احداث بوستان حشمت و کورکاء سالن سرپوشیده شهربازی از بخش خصوصی، بازگشایی بلوار امام حسین و میدان شهدای خوش‌سیرت آستانه را از پروژه‌های دهه فجر این شهرستان نام برد.

در این نشست فرماندار آستانه‌اشرفیه به سؤالات مطرح‌شده از سوی خبرنگاران رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها درباره تعریض جاده‌های بیرون شهری آستانه به کیاشهر، آستانه به رودانه و رودانه به انبار سر، رفع تصرفی منطقه بوجاق، طرح بازگشایی ۳۵ متری خیابان استقلال، اشتغال و حل مشکلات جوانان، اقتصاد مقاومتی و تولید، تعامل ادارات با مردم، اختصاص ۲ میلیارد تومان برای بافت فرسوده، تخریب ساختمان فرسوده شبکه بهداشت و مشکلات موقوفی آن، سرمایه‌گذاری طرح حرم تا حرم، سرازیر شدن فاضلاب شهری به حشمت رود، رضایتمندی شهروندان از ادارات، احداث پارک خودرو و…. پاسخ دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است