دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
31 دسامبر 2020 ، ساعت 17:50 483 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64076
رئیس کل دادگستری استان گیلان :

در راستای تولید و اشتغال کارگران  نباید هیچ مشکلی پیش بیاید

رئیس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز به هنگام بازدید از کارگاه شیرینی پزی تبریز در آستانه اشرفیه  حضور یافته بود گفت:   در راستای تولید و اشتغال کارگران نباید هیچ مشکلی پیش بیاید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام حمزه خلیلی  را در این بازدید که دکتر آقایی معاونت اجتماعی  و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان وی را همراهی می کرد  افزود :   ما در جهت سلامت وسالم کار کردن و  خوب کردن و فعالیت هرچه بیشتر داشتن ما از شما و در جهت  تولیدی حمایت می کنیم تا شما هیچ مشکلی نداشته باشید .

این مقام قضایی استان گیلان با تاکید بر این نکته که در راستای تولید و اشتغال کارگران نباید هیچ مشکلی پیش بیایدخاطر نشان کرد : این سیاست  نه برای این کارگاه  بلکه برای همه و آنهایی که در بخش تولید فعالیت دارنند شامل خواهد شد و  قطعا تشکیلات  قضایی از فعال ماندن چرخه تولید بیشتر و اشتغال  حمایت می کند.

وی  ازتلاش های  دکتر آقایی معاونت پیشگیری از وقوع جرم و دیگر افرادی  که برای فعال ماندن این کارگاه تقدیر و تشکر کرد

هم چنین رئیس کل دادگستری استان گیلان از پروژه ۲۲واحدی  در حال احداث   در کمربندی استانه به لاهیجان برای ساماندهی  دکه های بین راهی بازدید و ضمن  استماع گزارش شهردار و  سرمایه گذارپروژه  دستورات لازم برای رفع موانع ارایه کرد.

در ادامه سفر  حجت الاسلام حمزه خلیلی و هیئت همراه  از پارک ساحلی و حاشیه های رودخانه سفید رود بازدید کردند و از تلاش های شهردار آستانه اشرفیه در اجرای پروژه های و زیبا سازی مبلمان شهری  تقدیر کرد.

در این بازدید   شهردار آستانه اشرفیه  درباره  نحوه ساماندهی سفید رود  و استفاده ازمصالح بستر رودخانه ای  برای پروژه های عمرانی شهرداری با نظارت کمیته صیانت  از انفال عمومی شهرستان  گزارشی ارایه داد و خواستارمساعدت دستگاه قضایی شد .

رییس کل دستگاه قضایی استان  گیلان  در ادامه بازدید  با حضوردر گلزار شهدای گمنام ، در پارک ساحلی ضمن نثار فاتحه  به ارواح پاک و طیبه شهدا ، برای سلامتی و طول عمر رهبر انقلاب اسلامی  و خادمین به مردم دعا کرد.

 

گفتنی است در این سفر چند ساعته رییس کل دادگستری استان گیلان ، علاوه بر معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان گیلان ،  رییس دادگستری و دادستان استانه اشرفیه ، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه ناحیه استانه اشرفیه ، شهردار آستانه اشرفیه وی را همراهی می کردند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است