پنج شنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۲:۲۸ 1,290 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41840
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستانه اشرفیه :

در روز نماد خدمت کریمانه در دهه کرامت ، از خادمان خاندان اهل بیت(ع) استان گیلان تجلیل می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستانه اشرفیه اعلام کرد : در روز نماد خدمت کریمانه در دهه کرامت ، از خادمان خاندان اهل بیت استانی در حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف  تجلیل می شود.

به گزارش جلال شرق، حجت الاسلام یوسف زاده در نشست ستاد دهه کرامت که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اعلام این خبر به تشریح برنامه های دهه کرامت در این شهرستان پرداخت  و درباره  القای شبهات از طریق فضاهای مجازی برای  امام زادگان مطالبی را بیان کرد.

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به نقش بقاع شاخص در ترویج  فرهنگ  علوی   گفت: زائران و دوست داران اهل بیت که برای زیارت در حرم مطهر  حضور می یابند  متولیان بخش فرهنگی حرم می توانند بسته های فرهنگی را تعریف و در اختیار آنان قرار دهند.

رحیم حیدری  افزود: حرم مطهر به عنوان مرکز ثقل فرهنگی  است و باید طوری برنامه ریزی انجام گیرد که با هماهنگی دیگر نهادهای فرهنگی تبدیل به یک مرکز و پایگاه فکری  و فرهنگی شود.

وی اظهار امیدواری کرد که مجموعه شهرستان و هیئت امنای حرم در نشست هایی که خواهند داشت در شکوفا شدن حرم که به شکوفائی شهر منتهی خواهد شد  راه کارهای مناسب را برای اجرای برنامه های فرهنگی در مناسبت های مختلف با کیفیت بالاتر داشته باشند.

در این نشست هریک از اعضای ستاد برنامه های خود ر ا برای هماهنگی بیشتر در نشست مطرح و تصمیمات لازم برای اجرای آنان در سطح شهرستان گرفته شد.

گفتنی است دهه کرامت همزمان با زاد روز حضرت معصومه (س  )  از ۲۴ تیرماه آغاز و تا سالروز ولادت امام رضا ( ع ) در ۳ مرداد  ادامه خواهد داشت.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است