سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۰:۲۵ 463 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :50864
نماز عید سعید فطر در آستانه اشرفیه :

در صحن حرم مطهرسلطان سید جلال الدین اشرف و خیابان های روبرو برگزار می شود

فرماندار آستانه اشرفیه  اعلام کرد : نماز وحدت آفرین عید سعید فطر  به صورت هماهنگ  در صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف و خیابان های روبرو حرم و مسجد جامع برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری  در نشست ستاد برگزاری نماز عید فطرگفت: بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی و برای ایجاد وحدت و نشان دادن همدلی روزه داران  نماز عید فطر پس از گذشت ۴۰ سال به صورت هماهنگ در این شهرستان برگزار می شود.

نماینده عالی دولت در آستانه اشرفیه افزود : یکی از دغدغه های  شهروندان شهر مذهبی آستانه اشرفیه  برگزاری نماز باشکوه اعیاد به صورت هماهنگ در این شهر بوده است که پس از طرح موضوع از سوی دبیر خانه شورای فرهنگ عمومی شهرستان و همکاری و هماهنگی های ایجاد شده از سوی امام جمعه این شهرستان امسال این نماز در مساجد نزدیک به  حرم مطهر و مسجد جامع به صورت یکپارچه  برگزار می شود.

وی افزود : در ایجاد تمهیدات لازم برای حضور روزه داران پس از یک ماه عبادت در نماز عید فطر  نشست های هماهنگی برگزارشده است و خواهران در صحن حرم مطهر و براداران در خیابان اصلی روبرو حرم و مسجدجامع  می توانند نماز عید سعید فطر برگزار کنند.

حیدری  هم چنین گفت:  موسسات خیریه جمع آوری زکات فطریه هم می توانند  در خیابان های اصلی شهر و در نزدیک محل برگزاری نماز عید فطرمستقر شوندو پس از اتمام نماز فطر می توانند کماکان فی السابق در روبروی حرم و مسجد جامع حداکثر تا ۴۸استقرار یابندو به جمع آوری زکات بپردازند.

فرماندار آستانه اشرفیه ادامه داد: موسساتی که از طریق فرمانداری مجوز های لازم را دریافت کرده باشند می توانند صندوق دریافت زکات را در سه نقطه شهر و در هر نقطه ، سه صندوق زکات فطریه ، سهم سادات و سهم امام  مستقر کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است