پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
14 ژوئن 2018 ، ساعت 17:16 2,593 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41321

دستاوردهای سفر نیم روزه استاندار گیلان به آستانه اشرفیه + تصاویر

دکتر سالاری در پنجمین سفر خود پس از انتصاب وی به سمت استاندار گیلان در یک سفر ۵ ساعته به آستانه‌اشرفیه از چند پروژه عمرانی و کشاورزی بازدید کردند.

به گزارش جلال شرق، استاندار گیلان را که معاون عمرانی و جمعی از مدیران کل همراهی می‌کردند پس از ورود به شهرستان از منبع آب ۱۰ هزار متر مکعبی آستانه‌اشرفیه بازدید و مدیرکل آب منطقه‌ای آخرین جزئیات پیشرفت این پروژه را که برای تأمین آب شهرستان طی ۵۰ سال آینده تعریف‌شده است به همراه احداث یک منبع ۱۵۰۰ متر مکعبی هوایی ارائه داد.

پل کابلی آستانه‌اشرفیه که از زمان مهندس صادق نماینده آستانه‌اشرفیه کلید خورده بود و در دوره دکتر قربانی جز مصوبات سفر روحانی بود دیگر پروژه‌ای بود که سالاری از آن بازدید و پیمانکار پروژه توضیحاتی را ارائه داد.

گله‌مندی نماینده آستانه‌اشرفیه از دکتر نوبخت به دلیل عدم تعهدات دولت در اجرای پروژه از دیگر محورهایی بود که قربانی آن را تکرار کرد.

میدان میوه و تره‌بار آستانه که باهمت بخش خصوصی ساخته می‌شود و پیش‌بینی می‌شود یکی از میدان‌ها بزرگ میوه و تره‌بار استان گیلان به‌ویژه در شرق این استان باشد سومین پروژه بازدید استاندار گیلان بود که از سوئی محمد شهرامی سرمایه‌گذار و مهندسان پروژه گزارش‌های ارائه شد.

بازدید از تولیدی گل و گیاه سید و بزرگ‌ترین تولیدکننده نهال زیتون و مرکز تولید آنتوریوم به شیوه هیدرو پونیک و کاشت مکانیزه گل بدون دخالت انسان از دیگر پروژه‌های بود که استاندار گیلان با دقت به موضوعات مطرح‌شده از سوی تولیدکننده گوش فرا دادند.

بازدید از طرح سرمایه‌گذاری در سالم‌سازی عسکرآباد بندر کیاشهر توضیحات سرمایه‌گذار طرح در اجرای پروژه‌ها و تسطیح اراضی روستای گیلده و دیدار با خانواده شهید خوش‌سیرت و هنرمند و شاعر معروف گیلانی امیر فخر موسوی از دیگر برنامه‌های استاندار گیلان بود.

حضور در مراسم افطاری در تالار اطلس با حضور تمام دهیاران و شوراهای شهرستان و مسئولین شهرستان و گفتمان دوسویه نمایندگان شورا، نماینده و استاندار و  اقامه نماز در حسینیه اعظم حرم مطهر به امامت امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه آخرین برنامه سفر استاندار گیلان به آستانه بود

 

عکس : محمد اکبری پور

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است