یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 سپتامبر 2020 ، ساعت 08:05 406 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :62767

دستگیری سارق با ۱۷ فقره سرقت خودرو در آستانه اشرفیه

یک سارق با ۱۷ فقره سرقت  خودرود در شهرستان آستانه اشرفیه و ۶ شهر هم جوار و شرق  آستانه اشرفیه  دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندهی نیروی انتظامی  آستانه اشرفیه در گفتگو با رسانه ها با بیان این خبر اعلام کرد : بر اساس گزارش هایرسیده و اهمیت موضوع ، دستگیری فرد یا افراد سارق در دستور کار چند گروه عملیاتی اداره آگاهی شهرستان قرار گرفت  که پس از بررسی و رهگیری  ، سارق مورد نظر شناسایی و با دستور قضایی دستگیر شد.

سرهنگ حمید محمدی نسب  افزود : فرد سارق که حدود ۳۲ سال سن داشت با مشارکت فردی در این شهرستان به سرقت خودروهایی که  در آنان مسایل حفاظتی و امنیتی خو درو رعایت نشده بود اقدام به ربودن آن ها می کرد و پس از سرقت وسایل مهم خودرو ، وسیله نقلیه ربوده شده  را در یکی از شهرهای شرق گیلان رها می کرد.

وی افزود : فرد دستگیر شده با اعتراف به ۱۷ فقره سرقت خودرو  و ۵ فقره موتور سیکلت و دو چرخه  ، وسایل مسروقه را با همکاری یکی دیگر از همدستانش به فردی مالخر که ساکن یکی از روستاهای این شهرستان بود می فروخت .

فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه در پایان گفت: فرد سارق ، بیشتر موارد سرقت خود رو را علاوه بر شهر آستانه اشرفیه و کیاشهر در شهرهای لاهیجان ، لنگرود، سیاهکل ، لشت نشاء و خشکبیجار  انجام می داد که با تشکیل پرونده و صدور بازداشت ، روانه زندان لاهیجان گردید.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است