یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۳:۵۹ 1,287 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42812

دستگیری سارق زنجیری منازل شرق گیلان در آستانه اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از دستگیری سارق زنجیری شهرهای شرق گیلان با بیش از ۵۰ فقره سرقت در آستانه اشرفیه خبرداد.

به گزارش جلال شرق ، سرهنگ عیسی روشن قلب  در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق با بیان این خبر گفت: سارق که فردی ۳۱ ساله به نام ـ ع –ر» ساکن اطاقوربود  پس از یک سری کارهای عملیاتی و شناسایی متهم  با حکم قضایی وی را در شهرستان لنگرود دستگیر  و به اداره آگاهی این شهرستان دلالت داده شد.

وی افزود: متهم به بیش از ۵۰فقره سرقت در شهرهای آستانه ، رودسر و دیگر شهرهای شرق گیلان اعتراف کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: فرد متهم  بیشتر سرقت های خود را به صورت سریالی از خانه های ویلایی یا نیمه ساخت  بعد از به صدا در آوردن زنگ منزل و عدم حضور مالک خانه انجام داده  و با استفاده از نردبان و عبور از سقف خانه وارد منزل شده و اشیا گرانبها و طلاجات و پول را به سرقت می برده است.

سرهنگ روشن قلب  با بیان اینکه متهم برای مستند سازی و اعتراف به مالخرها  و بنا به درخواست آگاهی رودسر و با حکم قضایی برای تحقیقات بیشتر  تحویل  آگاهی این شهرستان  داده شده است

وی در پایان گفت: در بین اشیا مکشوفه حتی یک طوطی سخنگو به ارزش تقریبی ۱۷۰ میلیون ریال نیز ضبط و کشف  شد که با شناسایی مالکش تحویل وی  داده شد.

.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است