دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
22 ژانویه 2021 ، ساعت 13:31 374 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64311

دستگیری سارق ۴ باب مغازه های موبایل فروشی و الکترونیکی در آستانه اشرفیه

سارق مغازه های موبایل فروشی بازار جلالیه آستانه اشرفیه  پس از ۲۴ ساعت  از زمان سرقت شناسایی  و بازداشت شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه با بیان این خبرگفت:

پلیس اداره آگاهی  پس از  تماس چهار مالباخته که مغازه های  موبایل فروشی و لوازم الکترونیکی  آنان مورد دستبرد قرار گرفته بود در محل  سرقت حاضر و پس از بررسی نحوه سرقت  و بازبینی  دوربین های منطقه  سرقت ، نسبت به فردی به نام  رضا –ج  مظنون  و وی را برای ادامه تحقیقات به اداره پلیس دلالت کردند.

سرهنگ حمید محمدی نسب افزود : این  فرد  که از متهمان باسابقه و دارای ۲۰ فقره  سابقه کیفری است و یک هفته قبل از سرقت چهار باب مغازه موبایل فروشی  ، از زندان آزاد شده بود  پس از مشاهده ادله و شواهد موجود ، به سرقت  ۱۵ دستگاه تلفن همراه  و ۶ دستگاه دوربین مدار بسته به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال اعتراف و اقلام مورد نظر کشف و ضبط گردید.

وی  با بیان اینکه مامورین انتظامی  با هوشیاری و دقت در ایجاد امنیت پایدار از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نیستند تاکید کرد: تامین امنیت  شهروندان  از مهمترین اولویت های پلیس و نیروی انتظامی آستانه اشرفیه است و برخورد پلیس با مجرمانی که  در راه امنیت  مردم  خلل ایجاد  می کنند برخورد قاطع  و سخت خواهد بود.

 

این مقام مسئول انتظامی در پایان گفت: سارق دستگیر شده  هم اکنون در بازداشت پلیس است  تا با تکمیل پرونده  برای اجرای حکم تحویل  مراجع قضایی  شهرستان شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است