پنج شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
2 جولای 2016 ، ساعت 17:13 1,587 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17165
رِِئیس کلانتری 172 از شناسایی و دستگیری سارق و روزگیر حرفه ای محدوده حرم عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

دستگیری یک زورگیر

سرهنگ منصور زمانی از دستگیری یک زور گیر در اطراف حرم مطهر عبدالعظیم خبر داد.

به گزارش جلال شرق، وی اظهار داشت با شکایت چند تن از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در محدوده بازارچه و اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) اقدام به زورگیری و سرقت از آنها کرده است، پرونده ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه تمامی سرقت ها از سوی یک سارق با مشخصات ثابت انجام می شد، تصریح کرد: ماموران محدوده حرم و نواحی کم تردد اطراف آن را تحت کنترل و نظارت قرار داده و به گشتزنی های مستمر در این محدوده پرداختند.
سرهنگ زمانی ادامه داد: شب گذشته با مراجعه یکی از شهروندان که مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته بود و دریافت مشخصات دقیق متهم، ماموران به محل اعزام سارق را شناسایی کردند.
رِِئیس کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم حسنی(ع) یادآور شد: متهم که خود را در محاصره پلیس دید سعی کرد با سلاح سرد خود را نجات دهد اما ماموران با انجام حرکات رزمی موفق به دستگیری وی شده و او را خلع سلاح کردند.
وی خاطر نشان کرد: متهم پس از بازداشت به کلانتری منتقل و پس از مواجه با مالباخته به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از وی و همچنین ده ها فقره سرقت و زورگیری دیگر در این محدوده اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به دادسرا منتقل شد./ایرنا

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است