پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۴۰ 1,499 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :38981

دستگیری یک کلاهبردار در آستانه اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از دستگیری یک کلاهبردار کارت عابر بانک در این شهرستان خبرداد.

به گزارش جلال شرق ، سرهنگ عیسی روشن قلب دیلمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای شکاست و رسیدگی به پرونده تحصیل مال نامشروح از طریق کارت عابر بانک ، عوامل پلیس آگاهی این شهرستان با تحقیقات از محل وقوع جرم و بررسی دوربین های مدار بسته ، فردی حدود ۳۳ساله را  پس از بررسی همه جانبه تحقیقات پلیسی ، شناسایی ودستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه اظهار کرد :  پس از دستگیری متهم و بررسی پرونده های مشابه  ، نامبرده نسبت به شیوه کلاه برداری خود از طریق عابر بانک به ۷ فقره اعتراف کرد

وی ادامه داد: پس از تکمیل سیر قانونی و تشکیل  پرونده ، متهم  تحویل مراجع قضایی شهرستان شد که  با دستور مقام قضایی و قرار مناسب روانه بازداشتگاه لاهیجان گردید.

سرهنگ عیسی روشن قلب دیلمی در باره شگرد متهم  در سرقت وجوه کارت عابر بانک افراد  افزود:  نامبرده برای کسب درآمد در جلوی باجه های عابر بانک  از افراد کم و سن وسال و مسن در مراجعه به خود پردازهای بانک ، آنان را اغفال و به منظور دریافت موجودی برای آنان ،  با دریافت رمز کارت  ، اقدام به برداشت موجودی و واریز به حساب  خود می کرده است.

روشن قلب  از همه شهروندان در خواست کرد که به هیچ وجه به افراد غریبه در انجام امور بانکی اعتماد نکرده و فریب چرب زبانی و ظاهر موجه کلاهبرداران را نخورند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

رفتن به نوارابزار