- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

دستگیری یک کلاهبردار در آستانه اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از دستگیری یک کلاهبردار کارت عابر بانک در این شهرستان خبرداد.

به گزارش جلال شرق ، سرهنگ عیسی روشن قلب دیلمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای شکاست و رسیدگی به پرونده تحصیل مال نامشروح از طریق کارت عابر بانک ، عوامل پلیس آگاهی این شهرستان با تحقیقات از محل وقوع جرم و بررسی دوربین های مدار بسته ، فردی حدود ۳۳ساله را  پس از بررسی همه جانبه تحقیقات پلیسی ، شناسایی ودستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه اظهار کرد :  پس از دستگیری متهم و بررسی پرونده های مشابه  ، نامبرده نسبت به شیوه کلاه برداری خود از طریق عابر بانک به ۷ فقره اعتراف کرد

وی ادامه داد: پس از تکمیل سیر قانونی و تشکیل  پرونده ، متهم  تحویل مراجع قضایی شهرستان شد که  با دستور مقام قضایی و قرار مناسب روانه بازداشتگاه لاهیجان گردید.

سرهنگ عیسی روشن قلب دیلمی در باره شگرد متهم  در سرقت وجوه کارت عابر بانک افراد  افزود:  نامبرده برای کسب درآمد در جلوی باجه های عابر بانک  از افراد کم و سن وسال و مسن در مراجعه به خود پردازهای بانک ، آنان را اغفال و به منظور دریافت موجودی برای آنان ،  با دریافت رمز کارت  ، اقدام به برداشت موجودی و واریز به حساب  خود می کرده است.

روشن قلب  از همه شهروندان در خواست کرد که به هیچ وجه به افراد غریبه در انجام امور بانکی اعتماد نکرده و فریب چرب زبانی و ظاهر موجه کلاهبرداران را نخورند.