جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
27 جولای 2016 ، ساعت 11:37 1,620 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18572
فرماندار آستانه‌اشرفیه در ستاد ساماندهی اعزام کاروان پیاده اربعین حسینی:

دشمن درصدد تضعیف اثرپذیری کاروان پیاده اربعین حسینی است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست ستاد اعضای ساماندهی کاروان پیاده اربعین حسینی که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: دشمن با مشاهده اثرپذیری کاروان پیاده اربعین حسینی درصدد تضعیف آن است.

به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه کاروان بیش از ۲۰ میلیونی شیعیان در اربعین حسینی یک نمایش عظیم از قدرت جهان تشییع است اظهار کرد: استقبال بی‌نظیر مسلمانان از پیاده‌روی در کاروان اربعین حسینی دشمن را بر آن وا‌داشت که درصدد ضربه زدن و کارشکنی به این رویداد اسلامی توطئه‌چینی کند.

وی با اشاره به سیاست دولت در اعزام کاروان پیاده اربعین حسینی افزود: داشتن بانک اطلاعاتی و سوابق و گروه‌های سنی و بیمه و تمهید سیاست‌گذاران برای زائران در کشور عراق و رعایت نکات امنیتی و فراهم آوردن آسایش برای انجام مراسم عزاداری در کربلای معلا نیازمند همکاری علاقه‌مندان به اهل‌بیت و مشتاقان کاروان اربعین حسینی است.

حیدری بابیان اینکه آن‌هایی که قصد اعزام دارند برای داشتن یک کاروان منسجم نیازمند داشتن یک برنامه منظم و مستحکم است یادآور شد: با توجه به فرصت خوبی که تا زمان اعزام باقی‌مانده است جا دارد با تشکیل کمیته‌هایی درصدد تحقق اعزام یک کاروان مدیریت‌شده موفق عمل نماییم.

در این نشست فرمانده سپاه پاسداران به بازتاب جهانی کاروان پیاده اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: دشمن به هر طریقی در تلاش است تا خللی درراه پیمایی کاروان اربعین حسینی ایجاد کند

سرهنگ پاسدار حسن فیضیان خواستار اعزام یک کاروان پیاده منسجم و مستحکم برای اربعین حسینی به کربلای معلا شد

رئیس اداره اطلاعات آستانه‌اشرفیه در ادامه این نشست گفت: در اربعین حسینی با عنایت به اینکه نقش جمهوری اسلامی در فرایند مربوط به حرکت عاشورایی در این سفر زیارتی ایجاد کرده است بازتاب خودش را در جهان اسلام علی‌الخصوص امیدی در دل شیعیان جهان ایجاد کرده است.

این مقام مسئول اظهار کرد: به نظر می‌رسد ما هرچقدر سازمانی و راهبردی به این موضع نگاه کنیم و فضای مناسبی را در این حرکت جمعی ایجاد بکنیم بهره‌اش را می‌توانیم هم در منافع نظام ایجاد کنیم و هم اینکه توطئه و چالش‌های امنیتی که همیشه دشمنان اسلام تلاش می‌کنند برای این حرکت ایجاد بکنند پیدا کنیم و روند خوبی را در این حرکت تحقق ببخشیم

در ادامه این نشست مقر رشد با ایجاد کمیته‌های فرهنگی ف امنیتی و تدارکات و حمل‌ونقل موضوع ساماندهی کاروان پیاده اربعین حسینی از این شهرستان مورد رسیدگی قرارگیرد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است