چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
20 فوریه 2020 ، ساعت 18:03 136 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58667

دعوت استاندار گیلان از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

استاندار گیلان با اشاره به نقش اثرگذار مشارکت بالای مردم در اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی، از آحاد مردم دعوت کرد: در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضوری باشکوه و گسترده داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا ؛ ارسلان زارع در پیامی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی با شکوه در سراسر استان نتدشده و دارای آمادگی کامل  و صد درصدی هستیم؛ اظهار داشت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح فردا (دوم اسفندماه) در سراسر استان به طور همزمان با کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مردم نجیب و شریف استان گیلان به نقش، اهمیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی به خوبی آگاهی دارند، ادامه داد: یقین دارم که مردم حضوری باشکوه و گسترده در انتخابات خواهند داشت.

استاندار گیلان با دعوت از همه اقشار فهیم و آگاه مردم به ویژه جوانان برای شرکت در انتخابات افزود: انتظار است که مردم از همان ساعات اولیه صبح در شعبه های أخذ رأی حضور داشته باشند تا از ازدحام ساعات پایانی شعب جلوگیری شود.

وی ابراز امیدواری کرد : مردم با مشارکت فعال سیاسی در تعیین سرنوشت استان و کشور، سهیم بوده و نقش موثری در اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته باشند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فردا دوم اسفندماه برگزار می شود.

گیلان با ۱۶ شهرستان و ۱۱ حوزه انتخابیه اصلی، ۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت دارد.

در این دوره از انتخابات؛ یک میلیون و ۹۵۸ هزار و ۴۷۳  نفر واجد شرایط شرکت هستند که از این تعداد؛ ۹۱ هزار و ۴۹۸ نفر رأی اولی به شمار می روند. دو هزار و ۵۵۹ شعبه اخذ رأی نیز در استان در نظر گرفته شده که از این تعداد یک هزار و ۶۵۴ شعبه روستایی و ۹۰۵ شعبه شهری است و از مجموع این تعداد؛ دو هزار و ۲۱۴ شعبه ثابت و ۳۴۵ شعبه سیار است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است