دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۶:۰۷ 729 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41073

دفاع از مردم مظلوم فلسطین محدود به مرزهای ایران نیست.

رئیس اداره  تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه در مراسم راهپیمایی روز قدس در بندرکیاشهر گفت: دفاع از مردم مظلوم فلسطین محدود به مرزهای ایران نیست.

به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام عاشوریدر این حضور حماسی پرشور اظهار کرد :  اکنون می‌بینیم که دفاع از فلسطین و حقوق مردم این منطقه تنها به مرزهای ایران محدود نیست و در بسیاری از کشورهای اسلامی و حتی غیراسلامی آزادگان جهان در راستای دفاع از حقوق مردم فلسطین به پا خواسته‌اند.

وی با تاکید بر این‌که وظیفه همه مسلمانان و انسان‌های آزادمرد دنیاست که از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند، اظهار داشت: با توجه به دهن‌کجی های ترامپ به مسلمانان و دستور انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس توسط وی و همچنین دیگر تحولات منطقه ضروری است که مسلمانان در دفاع از حقوق مردم فلسطین مصمم‌تر از همیشه عمل و در صحنه برای دفاع از حق مردم فلسطین حضور یابند.

رئیس تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه تصریح کرد: دولت‌های اسلامی به تناسب در ابعاد مختلف از اقدامات دیپلماسی گرفته تا حمایت مادی و معنوی باید از مردم فلسطین دفاع و حمایت کنند.

عاشوری خاطر نشان کرد: بسیاری از کشورهای اسلامی و  غیراسلامی آزادگان جهان در راستای دفاع از حقوق مردم فلسطین به پا خاسته‌اند.

هم چنین حجت الاسلام مهدوی نیا، نماینده سابق بعثه مقام معظم رهبری در سوریه در مراسم پایانی روز قدس در کیاشهر گفت: الحمدلله مردم خیلی آگاه و هوشیار هستند و امروز هر کسی که واقعا درد انسانیت داشته باشد نمی‌تواند در خانه بنشیند و علیه ظلم فریاد سر ندهد.

وی افزود: امروز حضور مردم به خاطر هوشیاری‌، انسانیت و فارغ از مسلمان بودن آنها است و ملت همیشه در صحنه امروز چون هم‌نوع آنها و زنان و کودکان فلسطینی زیر بمباران کشته و خانه‌های فلسطینیان تخریب شده در راهپیمایی امروز حضور یافتند.

نماینده سابق بعثه مقام معظم رهبری در سوریه خاطرنشان کرد: امروز هر کسی که درد انسانیت داشته باشد باید برخیزد و الحمدلله حضور مردم در سراسر دنیا بسیار هوشیارانه و آگاهانه است.

مهدوی نیا اعلام کرد: ما به وعده الهی اعتماد داریم و حتما مردم مظلوم فلسطین پیروز خواهند شد.

گزارش و عکس : سعید اصغر نژاد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است