یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 می 2016 ، ساعت 15:08 1,940 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15191

دیدار مردمی فرماندهی نیروی انتظامی گیلان با شهروندان آستانه اشرفیه + تصاویر

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان به همراه معاون و اعضای ستادی این نیرو  با حضور در ستاد فرماندهی آستانه اشرفیه با شهروندان این شهرستان دیدار کرد.

به گزار ش جلال شرق ، سردار محمد رضا میرحیدری که قبل از ظهرامروز  برای حل مشکلات و آشنایی با مسائل شهروندان حضور یا فته بود در باره اهداف برگزاری چنین نشست های با شهروندان استان گیلان به خبرنگار جلال شرق گفت: نیروی انتظامی بیش از یک دهه است که با راه اندازی دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ پل ارتباطی مردم با مجموعه ی نیروی انتظامی ، جهت آشنایی با مشکلات و نقایصی که در حوزه ی ماموریتی وجود دارد اقدام کرده است

وی با بیان اینکه اگر مردم شکایت ، انتقاد ، تقدیر یا پیشنهادی داشته باشند از طریق سامانه ۱۹۷ فرماندهان از اوضاع مطلع شوند و در جهت رفع مشکلات گام بردارند اظهار کرد: علاوه بر سامانه ی ۱۹۷ که پیش بینی شد ما در هر هفته یک روز ملاقات مردمی داریم و کسانی که از طریق سامانه ی ۱۹۷ به خواسته ی خود نرسیده اند از این طریق بتوانند با ملاقات رودررو ، مسائل و اطلاعات آن ها را کسب کنیم تادستورات لازم برای رده های مسئول صادر شود .

فرمانده نیروی انتظامی استان افزود: از اواخر سال ۹۴  با توجه به فاصله ی طولانی بعضی از شهرها با مرکز استان  و مشکلاتی را که مردم در رفت و آمد داشتند نشست ملاقات عمومی را از مرکز استان به شهرستان ها تعمیم دادیم و بعضی از شهرها مثل لاهیجان ، فومن و … موفق شدیم  که دیداری با مردم داشته باشیم .

سردار میرحیدری با بیان اینکه  ،ملاقات عمومی با مردم آستانه اشرفیه با استقبال خوبی مواجه شدهاست گفت:   امیدوارم با مجاهدت هایی که مردم در همراهی  با نظام داشتند و نیروی انتظامی برای ارائه خدمت به مردم  خود را مدیون مردم می دانددر دفاع از حق و حقوق آن ها رسالت خود را انجام دهیم .

وی درباره بیشترین مسائلی که در این شهرستان از سوی شهروندان مطرح شد افزود :  علاقه مندی شهروندان  به نیروی انتظامی برای استخدام توسط جوانان بیشترین بسامد درخواست آنان بوده است و این جای خوشحالی دارد که مردم ما نسبت به نیروی انتظامی و ماموریت های آن  علاقه مند هستند .
سردار میرحیدری به تعامل بسیج مردمی با نیروی انتظامی  و کمک نیرو های مردمی برای تقویت نیروی انتظامی در روستاها  یاد آور شد: در این دیدارها ماکمتر مشکلات مردم را در بخش نیروی انتظامی که دغدغه ی آن ها باشد مشاهده کردیم و تاکنون هم  مطرح نشده است .

وی تصریح کرد: ما این حا هستیم تا هر گونه مشکلی در ارتباط با ماموریت های پلیس وجود دارد و خدای ناکرده در بین کارکنان خلاف وظایف خود عمل کرده  و یاکوتاهی نموده باشند مطلع شده و با توجه به تیمی که همراه ما است در جهت اصلاح و ارتقای وظایف پلیس اقدام کنیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است