پنج شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
7 آگوست 2019 ، ساعت 17:40 240 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53173
با دستور دادستان آستانه اشرفیه؛

دیواره های تخریبی نهر گاچرای چهارده بهسازی شد/ساماندهی شناگاه های ممنوعه سفید رود در دستور کار قرار گرفت

در پی تخریب دیواره های نهر گاچرا چهارده از توابع بخش مرکزی آستانه اشرفیه که باعث تنش کم آبی برای بخشی از زمین های کشاورزی منطقه از جمله گاچرا شده بود؛طی بازدید و با تاکید دادستان آستانه ؛ بهسازی دیواره های تخریبی مورد بهسازی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق؛ رئیس آب منطقه ای آستانه اشرفیه در گفتگو با جلال شرق گفت:درپی تاکید دادستان آستانه مبنی بر کار کارشناسی ساماندهی سفیدرود وارایه طرح از سوی مشارین؛از جمله ساماندهی شناگاه چهارده در دستور کارقرار گرفت.

داریوش سماک افزود:مهندسین مشاور سفیدرود اعزامی از آب منطقه ای استان روز گذشته از مسیر سفید رود در روستاهای دهستان چهارده؛محسن آباد؛کوی امام و کوی شهید رجایی بندر کیاشهر بازدید کردند و از نزدیک در خصوص ساماندهی سفید رود و  محل شناگاه ها در سفیدرود توضیحات لازم را ارائه دا ند.

وی تصریح کرد:تاج الدینی دادستان آستانه اشرفیه در بازدیدی که از شناگاه گاچرا و چهارده داشتند و  گفت و گو با مردم و شورای اسلامی و دهیار منطقه،تا زمان ساماندهی سفیدرود بر نصب تابلوهای هشداردهنده شنادر مکان های پرخطر در سفیدرود و ضرورت ساماندهی محل شناگاه ها تاکید و دستور لازم را صادر کرده بود.

رئیس آب منطقه اب آستانه اشرفیه اظهار امیدواری کرد با ارائه طرح از سوب مشاورین سفیدرود،هرچه سربعتر نسلت به ساماندهی سفیدرود و شناگاه هاب پرخطر در تابستان اقدام تا از غرق شدن افراد جلوگیری شود

گفتنی است از آغاز فصل شنا تاکنون ۶نفر در سفید رود واقع در دهستان چهارده غرق شدند که ۵نفر از آنان جوانان بین ۸تا ۲۰سال و بک نفرمرد۵۴ساله به همراه دختر و پسر ش در سفید رود منطقه گاچرا غرق شده اند.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است