یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 ژانویه 2016 ، ساعت 17:15 2,910 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9076

رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری آستانه اشرفیه منصوب شد

طی نشستی  که عصر امروز در فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد مختار حسین نژاد به سمت رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه در عرصه مدیریت ، باید داشته های خود را به کار بگیریم افزود : اگر خود ما به ظرفیت ها و داشته های انسانی توجه کنیم و آنان را در مسئولیت های مختلف به کار بگیریم حتماًموفق تر خواهیم بود.

رحیم حیدری رضایت مردم را شرط اولویت اقدامات مسئولین برشمرد و اظهار کرد: رضایت مردم باعث خواهد شد تا ما بتوانیم با اتکا به پشتوانه مردمی بر دشمنان جهانی غلبه کنیم در غیر این صورت اگر مردم پای انقلاب و نظام خود نباشند فاجعه برای نظام اسلامی ما خواهد بود.

IMG_8755

وی رضایت مندی مردم را میزان و معیار عملکرد مسئولین نام برد و ضمن تقدیر از رئیس اسبق اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری این شهرستان   و با توجه به سلیقه های سیاسی در جامعه گفت: منافع ملی ما ، منافع همه ملت ایران است و باید در راستای منافع ملی حرکت کنیم .

 

حیدری از رئیس جدید اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خواست با توجه به فضای گردشگری ومذهبی آستانه اشرفیه ،  از ظرفیت های این شهرستان بهره بهتر برده و در پایان برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

 

در این نشست مختار حسین نژاد چافجیری به عنوان رئیس اداره میرراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آستانه اشرفیه معرفی و از تلاش های زارع کار تقدیر به عمل آمد.

IMG_8742 IMG_8765

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است