چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
31 آگوست 2015 ، ساعت 22:04 852 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2187

رئیس شورای شهر وشهرستان آستانه‌اشرفیه چه کسی است ؟

روز سه‌شنبه ساعت ۶ عصر انتخاب رئیس شورای شهر و چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح رئیس شورای شهرستان آستانه‌اشرفیه برگزار می‌گردد.
به گزارش سرویس تحلیلی جلال شرق ، آنچه در زمان مدیریت آقای مجید همتی بر ریاست شورای شهر آستانه‌اشرفیه می‌گذرد دارای فراز و نشیب‌هایی است که در فرصت مناسب به تحلیل رویکرد و اقدامات ایشان در طول یک سال مدیریتش خواهیم پرداخت.
اما آنچه انتخابات فردا را در شهرستان آستانه‌اشرفیه حائز اهمیت قرار داده رویکردی جدیدی است که بر اساس شنیده‌ها در اعضای شورا شهر نسبت به تغییر ریاست وجود دارد.

IMG_0023
پس از ریاست یک ساله محمد گلباغی در سال نخست عمر شورای چهارم با انتخاب آقای مجید همتی در دوره دوم که با آرای آقایان یوسف دوست جلالی ، ابراهیم نجفی و مهدی رحمدل توانست در مقابل آرای حسن امیدوار و علیرضا تیغ نورد که به گل باغی را ی دادند پیروز گردد.
مجید همتی در گفتگویی کوتاه با جلال شرق با اشاره به انتخابات روز سه‌شنبه گفت: احساس من مبنی بر آن است که تغییرات عمده در شورا به وقوع خواهد پیوست.
وی افزود : فضا به‌گونه‌ای است که باید منتظر آرای دیگر دوستان خود در شورا باشیم و اگر احساس کنیم که اعضای شورا به تمدید فعالیت دوباره من ترغیب نشان نمی‌دهند کاندیدای ریاست شورا نخواهم بود.
محمد گلباغی ازجمله افرادی است که انتخاب مجدد او به ریاست شورا بیشتر از دیگران به چشم می‌خورد و این‌طور به نظر می‌رسد که یکی از کاندیداهایی است که فردا خود را به‌عنوان ریاست شورای شهر آستانه‌اشرفیه نامزد خواهد کرد.
مهدی رحمدل هم در روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح باید یک‌بار دیگر خود را در محک دیگر نامزدهای شورای شهرستان قرار دهد.

محمد گلباغی
انتظار آن است با تغییر افراد شهروندان نوع تغییرات آرایه‌گری شهری را با حداقل بایسته‌های یک شهر مذهبی مشاهده کنند و جا دارد در فرصت باقی‌مانده شورای شهر با تصویب قوانینی که ضرورت‌های شهرستان را در اولویت قرار می‌دهد با یک نگاه علمی و فرهنگی و با به‌کارگیری از پژوهش‌های میدانی برآمده از دیدگاه‌های صاحب نظران دانشگاهی که الحمدالله در این شهرستان کم هم نیستند مسایلی از شهرستان را در جلسات خود مطرح و مصوب کنند که تلاش‌های آنان بیش از گذشته لمس گردد و مواردی چون مصوبه قطع درختان و تعجیل شهردار در اجرای پروژه که دارای حاشیه‌های بسیار بود و تاکنون ابتر مانده است پرهیز کنند.
جلال شرق در نظر دارد بایدها و نبایدهای عملکرد یک ساله ریاست شورای شهر و شهرستان را مورد تحلیل و نقد قرار دهد و از صاحب نظران و شهروندان هم درخواست دارد که دیدگاه‌های خود را برای رسیدن به یک شهر نمونه که مدنظر امام‌جمعه شهرستان که خود دارای یک دیدگاه علمی و دانشگاهی است به این پایگاه خبری ارسال تا از مطالب آنان استفاده گردد.

IMG_0011

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است