دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 ژانویه 2020 ، ساعت 18:46 310 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57856

راهیابی بهمنیار به دیدار رده بندی لیگ جهانی فرانسه

سارا بهمنیار به دیدار رده بندی لیگ جهانی فرانسه راه یافت

به گزارش جلال شرق ، لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۰ از امروز به میزبانی فرانسه و با حضور ۷۰۳ شرکت کننده از ۹۲ کشور در پاریس آغاز شده است  سارا بهمنیار کارته کار ملی پوش گیلانی نیز که به همراه تیم ملی بانوان عازم پاریس شده،  در وزن ۵۰- کیلوگرم در این دوره از مسابقات حضور یافته است که در اولین مبارزه نیز موفق به شکست حریفی از کشور رومانی شد.

بهمنیار در این دیدار  طی یک بازی برتر با نتیجه پنج بر یک آندرآ استانچیو از کشور رومانی را مغلوب کرد تا در اولین گام این رقابت ها،  پیروز میدان باشد و با برتری برابر این حریفش به دور سوم این دوره از مسابقات صعود کند.

این کاراته کای ملی پوش و شایسته گیلانی که در دور اول این رقابت ها با قرعه استراحت روبرو شده بود،  در مرحله سوم لیگ جهانی کاراته وان فرانسه با سوفیا بودربان از کشور میزبان رو در رو شد و این حریف خود را نیز شکست داد .

هم چنین بهمنیار با سراب اوز چلیک نفر نخست رنکینگ المپیک و نایب قهرمان جهان ۲۰۱۸ و دارنده ۶ طلا ، انقره و ۲ برنز لیگ جهانی ۲۰۱۹  از ترکیه با نتیجه ۳ برصفر بازنده شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

.

لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۲۰ در پاریس فرانسه به مدت سه روز برگزار می شود که در نهایت ورزشکاران امتیازات لازم را برای کسب سهمیه المپیک به دست می آورند که امیدواریم سارا بهمنیار در ادامه این مسابقات نیز بدرخشد و مقام شایسته ای را کسب کند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است