پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 می 2020 ، ساعت 13:07 178 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60428
در صورت اعلام وضعیت سفید در آستانه اشرفیه و کیاشهر؛

راه پیمایی و قطعنامه روز قدس فقط در مصلای نمازجمعه برگزار می شود

در صورت اعلام وضعیت سفید در آستانه اشرفیه و کیاشهر؛راه پیمایی و قطعنامه روز قدس فقط در مصلای نمازجمعه برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛فرماندار آستانه اشرفیه در نشست ستاد برگزاری روزجهانی قدس که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد گفت:در آستانه یک رویداد مهم سیاسی و اعتقادی به نام روز جهانی قدس قرار داریم که امام خمینی (ره) پایه گذار آن بوده است و بزرگداشت این روز برای ما مسلمانان مهم است.

یونس محمودی با توجه به وضعیت کشور در دوران کرونا که درتمام ابعاد تاثیر گذاشته است افزود:وضعیت فعلی شهرستان بر اساس آخرین رصد بهداشتی زرد است و این شهرستان نیز با الهام از ستاد کرونای کشور هیچگونه راه پیمایی فیزیکی در آستانه و کیاشهر برگزار نخواهد شد.
وی با بیان اینکه در صورت وضعیت سفید راه پیمایی و قطعنامه با رعایت فواصل اجتماعی و بارعایت زمان در مساجد جمعه این دو شهر برگزار می شود.
وی خواستار نصب پرچم فلسطین دو روز قبل از روز جهانی قدس در مبادی ورودی شهرهای آستانه و کیاشهر شد وآن را نوعی نماد عملی و جدی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین نام برد.
یونس محمودی با تصریح بر رعایت اصول بهداشتی در صورت برپایی نماز جمعه و عید فطر در مساجد مهم شهرستان گفت: نماز عید فطردر چند نقطه شهر برگزار شود وتمام هیئت امنای مساجد از پذیرایی امساک کنند .
وی از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان وپایگاه های خبری خواست نسبت به پخش سخنرانی رهبرانقلاب در نماز عید فطر برای بهره مندی شهروندان به طور همزمان اقدام کنند و آن رابه طورگسترده در فضای مجازی باز نشر دهند.

در این نشست معاون سپاه ناحیه آستانه در خصوص آمادگی سپاه در برگزاری راه پیمایی مردم آستانه و کیاشهر در روز جهانی قدس در صورت صلاحدید استان و شهرستان و گلباران گلزار شهدا در سوم خرداد مطاللی بیان کرد.

هم چنین دکتر مجید طالب پور ومعاون شبکه بهداشت و محمد رضا سیرتی در خصوص فواصل اجتماعی و بازگشایی مدارس نکاتی را بیان کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است