یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۹ 1,256 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46878
رئیس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه ،

رسانه ها ، سفیران فرهنگی محیط زیست هستند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان  آستانه اشرفیه در دیدار مدیر مسئول و هیئت تحریریه جلال شرق گفت: رسانه ها ، سفیران فرهنگی محیط زیست هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، جعفر میرزایی ضمن اظهار خوشحالی از همیاری و تعامل رسانه ها با اداراه محیط زیست افزود : حضور و نقش رسانه ها در عصری نانو تکنولوژی و فضای مجازی وبرای تنویر افکار عمومی بسیار تاثیر گذار است  و از اینکه  رسانه های شهرستان را  به عنوان سفیران انتقال اطلاعات ، در کنار خود داریم بسیار خرسندیم.

وی با اشاره به سیاست های اداره محیط زیست برای حفظ و احیای جامعه پاک و عاری از هر نوع آلودگی اظهار کرد : اداره محیط زیست به عنوان دبیر  پسماند  شهرستان و با  تلاش های کارگروه پسماند وهمکاری بخشداری ها  دهیاری ها قدم های خوبی را در این شهرستان برداشته است که امیدواریم در کنار آموزش های لازم  و تفکیک زباله  از مبدا،  شاهد کاهش میزان پسماند  در شهرستان باشیم .

میرزایی با اشاره به حضور یک گروه از کمپین حمایت از حیوانات اظهار امیدواری کرد که با تعامل و همکاری شهرداری ها  بتوانیم سگ های ولگرد را دراین شهرستان ساماندهی کنیم.

وی با بیان اینکه  ما ادعا نمی کنیم که نقایصی در کار ما وجود ندارد خواستار انعکاس کاستی ها و تقویت کارگروه پسماند برای رفع موانع و کاستی های زیست محیطی شد.

در این دیدار  مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق نیز با اشاره به سیاست های این پایگاه در انعکاس اخبار زیست محیطی گفت: رسانه ها ی شهرستان در انعکاس دغدغه های مردم وشهروندان در بخش محیط زیست ، همیشه پیشگام بوده و تلاش کردند یاوری خوبی برای محیط زیست استان و شهرستان  باشند.

مرتصی لطفی نژاد  افزود : گاهی انتشار اخبار از سوی محیط زیست و اقداماتی که انجام می گیرد  با فاصله زمانی زیادی به اطلاع  رسانه ها می رسد که نقش روابط عمومی اداره محیط زیست ، در هماهنگی و تعامل با رسانه ها باید پر رنگ تر از گذشته  شود

در ادامه پس از بیان دیدگاه های مسئول روابط عمومی  و حقوقی اداره محیط زیست  درباره همکاری های متقابل و انعکاس اخبار زیست محیطی  تصمیماتی گرفته  شد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است