یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۷ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۶:۱۸ 581 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46552

رشته ورزشی بدن سازی،پاور لیفتینگ دانشگاهی در گیلان راه اندازی شد+تصاویر

نماینده فدراسیون ورزش های دانشگاهی در استان گیلان  از راه اندازی رشته ورزشی بدن سازی ، پاور لیفتینگ دانشگاهی در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، علی شادپور در آئین اولین نشست انجمن بدن سازی پاور لیفتینگ دانشگاهی گیلان  که در رشت برگزارشد با بیان این خبرگفت: بیش از ۳۰ رشته ورزشی در دانشگاه های کشور فعالیت داشتند که بر اساس موافقت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رشته بدن سازی نیز به مجموع رشته های ورزشی دانشگاه ها افزوده شد.

این عضو فدراسیون ورزش های دانشگاهی  به هدف از برگزاری  اولین نشست انجمن کمیته های مختلف رشته بدن سازی اشاره کرد و افزود : تبادل نظر و هماهنگی در برنامه ها  و شناسایی استعدادهای دانشگاهی در رشته بدن سازی و رشد بالقوه آنان از مباحث اولین نشست انجمن پاورلیفتینگ دانشگاهی استان گیلان بوده است.

علی شادپور با اشاره به رتبه های برتر استان گیلان در رشته بدن سازی خاطر نشان کرد : در این نشست،  ضمن مشخص کردن شرح وظایف کمیته های مختلف  درباره اهداف و برنامه ریزی کمیته ها ، بحث و بررسی شد.

مسئول کمیته داوران پاور لفتینگ استان گیلان نیز در حاشیه این نشست به خبرنگار جلال شرق گفت: بر اساس تصمیمات فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی  ورزش پاور لیفتینگ که در بین رشته های ورزش دانشگاهی وجود نداشت  به ورزش های دانشگاهی کشوراضافه شد.

اسماعیل اُمیان  افزود :  برای اشاعه این رشته و شناسایی استعدادها در هر استان  ، از سوی فدراسیون ملی ورزشی دانشگاهی یک نفر به عنوان سرپرست این رشته در استان ها معرفی شده اند و با انتخاب این جانب نسبت به برگزاری اولین مجمع کمیته های ۲۰ گانه این رشته اقدام کردیم .

قهرمان پرورش اندام  اسبق کشوربا اشاره به تشکیل کمیته های مختلف از جمله داوران ، بانوان ، برگزارکننده مسابقات ، مربیگری و… خاطر نشان کرد : و از هر شهرستان یک نفر را انتخاب  تا سرپرستی این ورزش را در دانشگاه های شهرستان برعهده بگیرند

رئیس هیئت ورزش بدن سازی گیلان ادامه داد: این نشست اولین مجمع انجمن بدن سازی رشته دانشگاهی  بود  و طی یک ماه دیگر اعضای استانی را انتخاب و معرفی خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است