دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
2 می 2016 ، ساعت 15:01 1,992 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14131
مدیر عامل هلال احمر استان گیلان :

رفتار و منش فرماندار آستانه اشرفیه را در برخورد مهربانانه و محبت آمیز با مدیران جوان شهرستان قابل تقدیر است

مدیر عامل هلال احمر استان گیلان پیش از ظهر امروز با حضور در فرمانداری  شهرستان  استانه اشرفیه  با فرماندار این شهرستان دیدار کرد .
به گزارش جلال شرق ، در این دیدار فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه رئیس هلال احمر این شهرستان از جوانان بسیار خوب و فعال در حوزه اجرایی است گفت: ایجاد چنین روحیه ای که در مدیر جوان و خوشفکر هلال احمر وجود دارد باعث فعالیت بسیار خوب ایشان در ایام نوروز و دیگرمواقع بحران در این شهرستان بوده ایم .
رحیم حیدری مجموعه هلال احمر استان را دارای تیم های عملیاتی بسیار خوب توصیف کرد و یاد آور شد : مجموعه امداد جاده ای که در روستای لاکوژده که یک منطقه حادثه خیز است مستقر می باشد نیازمند توجه ویژه برای تکمیل این پایگاه امداد و نجات می باشد.

مدیر عامل هلال احمر استان گیلان ضمن تبریک هفته معلم و سالروز شهادت علامه شهید مطهری ، رفتار و منش فرماندار این شهرستان را در برخورد مهربانانه و محبت آمیز با مدیران جوان شهرستان ستود و گفت: افتخار ما به عنوان یک مسئول ارشد استانی در آن است که در کنار شما برای خدمت به مردم باشیم .
دکتر علی رضا خصوصی افزود: همه نوع فعالیت های مختلف امدادی و نجاتی ما بدون همکاری فرمانداران و دیگر مسئولین شهرستان مقدور نخواهدبود ونمی توانیم در راه وظایف هلال احمر قدم های موثری برداریم .
وی درباره حمایت فرماندار این شهرستان از مدیر جوان هلال احمر این شهرستان گفت: توجه و عنایت شما باعث خواهد شد که مدیران ما احساس تلاش مضاعف را در شهرستان برای مردم داشته باشند.
خصوصی در باره راه اندازی پایگاه امداد و نجات روستای لاکوژده بندر کیاشهر نیز گفت: از دیر باز جز مکنونات قلبی ما بود که بتوانیم پایگاه های امداد و نجات را در راه ها و شهرهای که حادثه خیز است راه اندازی کنیم .
وی ادامه داد: ما همه تلا ش خود را در این مدت انجام دادیم و مسیرهای لازم را برای دریافت مجوزهای لازم طی و امیدواریم همه امکانات لازم در این پایگاه مستقر باشند.
در این دیدار رئیس هلال احمر شهرستان  اولویت های اول هلال احمر این شهرستان را پایگاه امداد و نجات این شهرستان نام برد و گفت: با سعه صدر فرماندار و تعامل فکری که در این شهرستان ایجاد شده است امیدوارم کارها بسیار خوب سپری شود.

کمیل پرناک افزود : در پایگاه امداد و نجات لاکوژده بندر کیاشهر ۵نفر از زبده ترین تیم هلال احمر با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات مستقر است و آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان می باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است